Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Nem...

Mit jelenthet ez az álom? Nem hagy nyugodni.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a kertbe virágot ültetek, éjfél múlt negyed órával és nappal volt, tűzött a nap. Odafordultam mamámhoz akitől megkérdeztem hogy éjjel miért süt a nap és azt válaszolta hogy:Nem tudtad?! Mostmár éjjel van világos, nappal sötét! A következő kép, hogy az iskolában vagyok és nézek a bejárati ajtón ki, este 6 kor, sötét van, senki nincs az iskolába a buszmegálló szemből eltűnt és mindenfelé csak mező. A következő pillanatban este 8 volt és akkor kezdett világos lenni, még mindig egyedül voltam.Előre is köszönöm.
2010. máj. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a múltkor azt álmodtam, hogy 1 évig számoltuk a nyári időszámítást 1 évig a télit. Októberben még javában nyár volt.

Miért álmodhattad az nem tudom, talán kicsit össze vagy zavarodva az utóbbi időben.

2010. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valkyrja válasza:
Szerintem is valami olyasmi lehet emögött, hogy szétszórt vagy mostanában, vagy stresszes vagy.
2010. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tul sok minden összejött most neked?Felcserélödtek,átalakultak dolgaid.Nagy káoszban lehetsz.Ugy értem az életed.Vagy ráérzel a közelgő felfordulásokra.Legalábbis szerintem.
2010. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy megálmodtad 2012-t. Van aki azt állítja ,hogy a világossággal lesz valami!:D
2010. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon egyszerű, miért álmodtad ezt, és az is, hogy mit jelent!

Azért álmodtad ezt, mert most ezt dobta a gép, és az égadta világon semmit sem jelent!

2010. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!