Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom visszafelé?...

Miért álmodom visszafelé? Nagykorú gyerekeimet miért álmodom úgy hogy még kisgyerekek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert szerintem azt szeretnéd, hogy még mindig gyerekek legyenek
2010. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy pedig azért mert még mindig kisgyerekként kezeled őket (még ha csak tudatalatt is)
2010. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy azok az évek rögzültek benned boldog évekként, amikor valóban te gondoskodtál róluk, és egyfajta vágyálomként kapod ezt vissza. Már nagyok, és egyre több felelősséget kell rájuk hagyni, és ezt ellensúlyozod az álmaiddal. :) Szerintem.
2010. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vágysz m kisbabára!dolgoznak benned a hormonok...kapuzárási pánik....nőknél 30 felett így jelentkezik..én folyton azt álmodom,hogy kisbabám van..számomra ez rémálom mert lányanyaként nevelek egyedül két gyereket ...
2010. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!