Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban tudom, hogy álmodok?

Álmomban tudom, hogy álmodok?

Figyelt kérdés

Mindig,ha álmodok valamit tudatodul bennem,hogy álmodok és felébredek.

Pl.volt olyan,hogy álmomba a nagypapámmal beszélgettem,aki már meghalt és hirtelen eszembe jutott,hogy ó ez csak egy álom és fel is ébredtem rögtön.

De ez szinte mindig így van minden álmomnál,nem csak az ilyen jellegűnél.

Ez nálatok is így szokott lenni? :)


2017. máj. 20. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Az álomvilág úgymond egy asztrál övezet . Ez azt jelenti hogy amikor álmodsz a lelked és a tested közötti kapcsolat megmarad de kikerülsz a testedből és az álom tehát az m ez álom az pedig csak egy asztrál síkban lévő te saját magad teremtődött kis világ amiben a te élet szituációid játszódnak és a tobozmirigyed aktiválódik folyamatosan és ezek történnek meg . Hogy amiket érzel az az asztrális síkban történik egy másik dimenzióban . Ugyanakkor a mi világunk az csak egy anyagi illúzió ami ezt jelenti hogy a szellemi síkok a fontosabbak. A megtörtént esettel kapcsolatba jól kijöttél vele hisz lehet hogy az ő szellemének gondolataival egyesültél és érintkeztél. Mennyire volt mély vele a kapcsolatod egyebek. Segíthetek rajtad . Mondjuk én nekem most az egyik nagyim ment el ebből a világból sajnos hasonló az érzés amit érzek amit te is.
2017. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én most nem a halott nagypapámra szerettem volna kitérni,ez csak egy példa volt,már több mint 10 éve meghalt,csak épp ez jutott eszembe egy példának.

Szóval nagyon kedves vagy,de nem ebben a témában van szükségem segítségre.:)

2017. máj. 20. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Milyen témában szeretnél lenni ?
2017. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huh első, téged sem az eszedért szerethetnek, már ha szeretnek.
2017. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem akartam így fogalmazni,de hát igen :D
2017. máj. 20. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Igyál lefekvés előtt almalevet és realisztikusabb lesz az álom :)

Én olyan lánnyal ismerkedtem meg az éjjel, hogy fel sem akartam ébredni. De sajnos minden álom ugyanúgy végződik... Felébredsz.

Szomorú az élet :(

2017. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudatos álom, nem hallottál még róla?! Csak te nem tudod irányítani.
2017. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Velem is sokszor megtörtént ugyanez. Csak én a nagymamámmal álmodtam aki tavaly januárban meghalt.

Volt példa arra is hogy az álmomban sikítani akartam de nem tettem mert eszembe jutott hogy álmodok és a sikításra a család többi tagja is felriadna.

Szóval velem ez történt.

(eléggé bonyolult) :)


Egyébként szerintem ez a tudatos álmodás.

2017. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodásnak hívják ezt. Annak is egy kezdeti változata.
2017. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes normális választ! :)
2017. máj. 23. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!