Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a szerelmem és az a...

Álmomban a szerelmem és az a lány akit legjobban utálok közel került egymáshoz elöttem miközben és szomorú voltam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy irigy lány. Igazából azzal a lánnyal régen jóba voltam de olyan szinten megváltozott miután pasijai lettek h bárkit megalázott szó nelkül és lenéz. Álmomban már a párommal veszekedéssel kezdünk. Nem szoktunk soha pedig mert megbeszélünk mindent. A veszekedés alapja az volt h nem találtam sehol és kiderült h enni ment el egy étterembe. Erre mondtam neki h nem az a baj h elment hanem h nem szólt és én is éhes voltam. Ezért mondtam azt neki h menjünk el oda megint most h egyek. El is mentünk de legnagyobb meglepetésemre az a lány és a legjobb fiú barátom is velem tartott. Egy kicsi asztalhoz ültünk és székeket toltunk hozzá. Probáltama leülni a párom mellé de az a lány ült le mellé. Végig dumáltak és nevettek. Borzalmasan rosszul esett mert nem voltam ilyen féltékeny sohasem. A kaját nem ettem meg hanem kimentem az étteremből. Később mondtam h jöjjenek át hozzám mert nincs otthon senki. Eljöttek de az a lány is akart. Akkor telt be a pohár és megmondtam neki ez a én otthonom és én nem akarom h ott legyen. Nagyjából ennyi lenne. De mivel az életemet meghatározó emberek voltal egy helyen gondolom valamit jelenthet. 20/L

2017. máj. 27. 11:29
 1/2 schwagy válasza:
Nos,a kérdésedre nem biztos,hogy jó választ tudok adni,de a tapasztalataimat megoszthatom.Én élsportoló vagyok egy szellemi sportágban,és igen gyakran szoktam azzal álmodni,mivel napi 8-10 órát szoktam csinálni emiatt éhszaka is ezen jár az agyam álmok formájában.Ami a valoság részét illeti nagyon sokszor volt már hogy valora vált az álom,de közel sem mindig. Vélemenyem szerint ennek erzelmi alapja lehet,pl:Láttal vagy olvastal olyat ahol ilyen történt és az agyad automatikusan bele képzelte magát a helyzetbe.De ez közel sem jelenti azt,hogy ez,hogy ez veled megfog történni.Remelem tudtam segíteni😊
2017. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lány akivel most rosszban vagy, korábban nagyon közel állt hozzád, vélhetően hiányzik. Tudat alatt valószínű úgy érzed, ő a jelenlegi társaságodhoz tartozik, tehát a legjobb barátodhoz is. A korábbi sérelmek pedig felszínre törtek vele kapcsolatban, jelezve álmodban, hogy mégsem illik az egykori barátnőd a társaságotokba. Minden álom a tudatalattid vetíti ki, elfojtott érzéseket, ezáltal picit megkönnyebbülsz.
2017. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!