Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a foldon manapsag normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a foldon manapsag normalis fiu? A sajat tapasztalataim es barataim sztoriai utan nem hiszem

Figyelt kérdés

Ki az aki normalis?xdd

mert en mar tenyleg nem talalok sehol senkit, nem mintha annyira szuksegem lenne valakire, foleg itt gyakorin, csak egy nagy sziv osszetores utan gondolkodom mar ezen, hogy nincs normalis

16L



2017. máj. 12. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerlek, de én már utállak.

Valami egészen elképesztő, hogy milyen szinten tud frusztrálni ez az általánosító, önsajnáltató stílus. Nem csodálom, hogyha téged senki nem tűr meg maga mellett, meg se haragudj. Az értelemmel meg láthatólag köszönúviszonyban sem vagytok. 17/F

2017. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát tudod, mindenkinek az jár, amilyen... ha te nem vagy "normális", ne is keress olyat.. :D


Ja amúgy normális vagyok... max. nem veled :D

2017. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan volt amit most ide kiírtál. Attól hogy te olyan közegbe vagy ahol nincsenek normális fiúk (amit meglehetősen kétlek, de valószínűleg a barátaid is "ilyenek mint te) az nem jelenti hogy nincsenek. Ha szeretnél találni egyet akkor szerintem legalább ezzel a stílussal hagyj fel.

14/F

2017. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1 emberben csalódtál, akkor mindenki ge*i igaz?? Egyszer elestem egy ázsiai származású emberben, akkor valószínűleg direkt csinálta és az összes ázsia felakar lökni mikor meglát igaz?? Mert gyakorlatilag te is ezt mondod ezzel, azt is alátámasztod ezzel a hozzáállásal ami külföldön zajlik, hogy minden magyarról azt gondolják, hogy lopni megy ki, szerintem inkább gondolkott el valamin mielőtt általános következtetést vonsz le 1-1 dologról, vannak hosszú távú kapcsolatok, van ahol van már gyerek is, ők normális kapcsolatban élnek, mert már FELNŐTTEK, te még kicsi vagy könyörgöm ne szenvedj már hanem inkább sz*ard le mert az a dolgod és nem a mártírt játszani,
2017. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám, hogy én normális vagyon (mert annak tartom magam) de nekem egy csomó 15-16 éves fiú ismerősöm van aki tök normális. (Budapest III kerület ha érdekel)
2017. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Kommentelőknek: Srácok! Most törték össze a szívét :O! Persze, hogy így gondolja... istenem nehogy már magatokra vegyétek xd....


Kérdezőnek:

Ne aggódj ;) csak győződj meg róla, hogy a pasi hűséges és szeret :D. A csalódást pedig majd kihevered.

F/18

2017. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Az összes normális fiú kihalt a földön már csak a páva gcik maradtak akiknek csak a szexre kellesz!! Megoldás legyel leszbi!

(Ironia)

Ha lenne egy kis eszed akkor nem altalanositanal hanem mas kornyezetben is ismerkednel es biztos talalnal meg rengeteg normalis fiut.

2017. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom nem szep dolog igy feltetelezni par fiu utan, de az az igazsag hogy mikor ossze van torve a szivem, es tanacstalan vagyok az eletben mar nem latok sehol pozitivat es nem latom meg a normalisakat. Mikor kiirtam a kerdest eppen tiszta ideg voltam, sajnalom akit megsertettem vagy akarmi, de en mar bizonytalan vagyok az elettel kapcsolatban
2017. máj. 13. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz.. 😕
2017. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem látsz normálisat de van pár db
2017. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!