Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok egyedül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzsa8 kérdése:

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,most kezdek igazán magányos lenni és lassan semmi nem segít rajtam. Szomorú vagyok és ezt nagyjából kezdik észre venni a körülöttem lévők is

2017. máj. 5. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ne szomorodj el, nem szabad! A fiúk a mosolydós lányokat szeretik! :) találni fogsz valakit :)
2017. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni, én is próbálok, sokszor sikertelenül, de ez segít előrébb, persze mindig van olyan visszautasítás ami megbánt, de tudom hogy máshogy kell csinálni. Viszont nagyon nehezen szokott összejönni alapból hogy valakivel egy kicsit többet tudjak beszélni, megismerni, pedig én kifejezetten ismerkedős vagyok és nem ránézek és elutasítom tipus.

15/F

2017. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Amúgy én is szeretek ismerkedni,de valahogy mindig ezek a beszélgetés meghalnak és ez nem esik valami jól
2017. máj. 6. 07:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! En is egyedul vagyok, habar fiatalabb.... ahogy irtad h a korulotted levok is kezdik eszrevenni h szomoru vagy, lehet ez is a baj, mert szomoru a kisugarzasod es nem tunsz vidamnak... ne akard ennyire, majd jon magatol hidd el, de ne zarkozz be es ne ess ketsegbe :D

13L

2017. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy nehéz kérdés. 15/F vagyok, és még sosem volt barátnőm, kicsit hiányzik az érzés, hogy valaki mellettem legyen, de majd jön valami, nem kell aggódni. :)
2017. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok. 15/L De..nekem a suliban nincsenek barátaim és a felnőttekkel sokkal jobban kijövök mint a korombeliekkel és nem is igazán érdekel hogy mit locsognak..(habár ez nálam azért van mert én vagyok a legidősebb az osztályban) De az is rossz hogyha megjátszod mások előtt hogy boldog vagy.(én ezt teszem és a körülöttem lévők nem nagyon veszik észre hogy valójában nagyon szomorú vagyok..) És azt képzeld el hogy a kedvenc tanárom azt mondta nekem hogy én mindig boldog vagyok?! Holott akkoriban voltam a legszomorúbb..Az a legnagyobb baj hogy senki nem tud segíteni nekünk, ezen sajnos egyedül kell átesned és ha van barátod ha nem, ha vannak barátaid ha nem akkor is egyedül fogod magadat érezni.Talán pár hobbi segítene.. Nekem sincsen más vágyam csak az hogy valaki szeressen "úgy"(mert a szüleid, barátaid.. ők sosem fognak "úgy" szeretni)..remélem hogy segítettem..és ha valaha szeretnél valakivel beszélgetni vagy egy kis társaságra vágysz nagyon szívesen beszélgetek veled..
2017. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"kezdik észrevenni a körülöttem lévők is" 😄😄 és egyedül vagy amikor ott vannak körülötted??? Talán koncentrálj egy kicsit azokra akik körülötted vannak, ne olyanokra fecséreld az időd akik nincsenek melletted. És különben is majd akkor légy szomorú ha 25 évesen mondhatod azt, hogy egyedül vagy.
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!