Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodhatok arról, hogy alszok?

Álmodhatok arról, hogy alszok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A törvény nem tiltja.
2017. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nekem olyan is volt, hogy azt álmodtam, hogy felébredek egy álomból.

2017. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én már álmodtam azt hogy álmodok, és bevallom elég ijesztő volt.
2017. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már, hogy álmodok! Tényleg ijesztő :D


Én eddig életem során háromszor láttam magam aludni abban a helyiségben, ahol éppen bealudtam. A legutóbbi olyan átlagos volt... Azt láttam, hogy alszom az ágyamban, minden úgy van, ahogy a valóságban is. A szokott időben felébredtem ( az álomban ), és elkezdtem a napomat. Úgy, ahogy átlagban mindig... Nem emlékszem mik, de történtek elég valószerűtlen dolgok is, de én végig úgy éreztem az álomban, hogy az a valóság. Mivel én úgy hittem, hogy a valóságban vagyok, így nagyon meglepődtem, amikor ténylegesen felébredtem. Csak pislogtam magam elé, kerek szemekkel, hogy most mi van, hisz én már felkeltem, és el is kezdtem a napomat, nem az ágyamban kéne lennem. Félelmetes volt! ( Itt egyébként rettenetesen elaludtam, még jó, hogy semmi dolgom nem volt az nap! :D )


Az első ilyenem akkor volt, mikor az első párommal aludtam együtt. Elaludtam, és azt láttam magam előtt, hogy alszom... Minden a helyén volt, még az üres üvegek, és egyéb szemetünk is ugyanott voltak álmomban, mint a valóságban. Aludtam, a párom mellettem tévézett ( ahogy egyébként a valóságban is ), egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy egy kéz minden erejével igyekszik a bokámnál fogva lehúzni az ágyról. Én nagyon megvoltam ijedve, velem még nem fordult elő ilyen álmomban... Mikor sikerült megkapaszkodnom, arra keltem fel, hogy valaki sikítozik. ( Mint kiderült, arra keltem fel, hogy a tévében az Emberi százlábút adják. :D )


Ez a két esemény között álmodtam azt, hogy álmodom. Az érzés még úgy ahogy megvan, de a történésekre nem emlékszem. Annyi maradt meg, hogy látom, ahogy fekszem az ágyamban, és valamilyen formában érzékeltem, hogy ott fekve éppen álmodom. Láttam is, hogy mit álmodtam álmomban, de nem tudnám már visszamondani :)


Bocsi, hogy a te kérdésed alatt kérek ilyent, de én szívesen olvasnék az enyéimhez hasonló sztorit, úgyhogy aki egyébként is írna ide, lenne szíves majd kifejteni bővebben, hogy mit tapasztalt? :)

2017. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. ha reggel fel kéne kelnem, de visszalszok, akkor szoktam néha azzal almodni, hogy felkelek, és csinálom a reggeli rutinom. Szerintem azért, mert közvetlen elalvás elalvás előtt azon jár az agyam, mit kéne cisnálmni, és ezzel álmodok.
2017. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Kiskoromban volt, hogy rosszat álmodtam, de tudtam, hogycsak álom és fel akartam kelni. Azt hittem sikerült, mert minden stimmelt a szobában. De egyszercsak az ablakon berepült egy boszorkány. Ekkor tényleg felébredtem.

Az eredeti rossz álomra nem emlékszem.

2017. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaj,ne,most megint emlékeztettek arra a szörnyű filmre,amit a 4#-es írt...bár ne készítették volna el azt a filmet sosem,sehol,semmikor!
2017. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 7 Csak jeleneteket láttam belőle, de a további életeimben is kísérteni fognak azok a képek :(
2017. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Persze.
2017. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Álmainkban majdnem teljesen szabadok vagyunk,mint fantáziálásainkban.
2017. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!