Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy álmodhatok újra egy...

Hogy álmodhatok újra egy álmot? Milyen módszerek vannak rá?

Figyelt kérdés

Régebben is volt már olyan, hogy álmodtam valamit, és felismertem, hogy pontosan ugyan azt valamikor régebben már megálmodtam. Akkor nem igazán érdekelt a dolog, viszont lehet ezért hülyének fogtok nézni, de pár napja álmomban kitaláltam 1-2 zenét amit tudom hogy azelőtt soha az életemben nem hallottam, mert ott álmomban találtam ki. A lényeg hogy miután felébredtem, nagyrészt elfelejtettem a dallamukat, mivel az álmainknak ugyebár töredékére emlékszünk csak, de rohadt jó lenne ha újra tudnám álmodni ezt akár többször is, míg meg nem marad teljesen a fejemben. Vagy ha erre nincs mód akkor a memóriámból valahogy elő lehet -e szedni? Mert szerintem mivel tudok róla hogy ez megtörtént, így a memóriámban valahol el kellett raktározódnia nem?

Trollok kíméljenek pls.



#álmodás #újraálmodás
2016. máj. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel a tudatalattidat nem tudod vezérelni.
2016. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:

Én is álmodtam már ilyet, és jó lett volna felidézni, de nem emlékeztem a dallamra pontosan. És ez okkal van.

Felidézni, feltudod, de felesleges, elég ha csak megnézed, hogy milyen állapotban vagy már napok óta, mert ezt tükrözte a dallam.

A tudatalatti sok dologra képes, amiről nem is tudsz. Bármikor írhatsz ilyen zenét, csak a tudatalattidat is segítségül kell hívnod.

Itt jön képbe az alfa szint.

2016. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam olyannal, hogy elalvás előtt arra gondoltam, amit újra akartam álmodni, de sosem jött még össze. Nem tudjuk szerintem az álmokat befolyásolni sajnos.
2016. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 8. 09:23
 5/5 NagyDomB válasza:
Én gyönyörű női mellekkel álmodtam, de felébredtem, mert a kutyusom szólt, hogy pisilnie kell. Nem tudtam rá haragudni... De ha újra álmodhatnám....
2019. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!