Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam tegnap, az éjszaka...

Megálmodtam tegnap, az éjszakai londoni terrortámadást, tanum is van rá?

Figyelt kérdés
Rövid álmom: bevásárló helyen vagyok. Kirakat előtt elhúz egy rendőrautó, robbanások, lövések zaja, sikítások, támadó belép az üzletbe kitör a pánik mindenki a földre terül.

2017. jún. 4. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel csak az az egy probléma, hogy se lövöldözés sem pedig robbantás nem volt tegnap éjszaka londonban. Úgyhogy nem álmodtál meg semmit csak volt egy rémálmod :)
2017. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Anya a 9.11et álmodta meg anno
2017. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol van ebben a szándékos gázolás, a késelés.

.

Ha (Isten ments!) évek múlva történik hasonló eset, mint amilyenről most írsz, büszke leszel arra, hogy megálmodtad?

2017. jún. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lövöldözés nem volt?

Hát a rendőrök, hogyan lőtték le a támadókat? + robbantást is a rendőrök csinálták. Nem vagyok büszke sem és kérkedni sem kérkedek vele.


"Following the rampage four explosions - confirmed as controlled blasts by the police "


Erről ennyit. De köszi, hogy kötekedni próbáltatok. :D

2017. jún. 5. 10:32
 5/7 anonim válasza:

Ezek elég gyakoriak mostanában és elég általános dolgokat álmodtál ( minden támadás alatt ezek vannak), szóval nem mondanám megálmodásnak.

Viszont arra kíváncsi lennék, hogy mit értesz az alatt, hogy tanúd is van rá?

2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tanúm is van rá, mivel kereken elmondtam a támadás előtt 1 nappal egy személynek, hogy milyen hülye álmom volt. Persze lehet szkeptikusan nézni a dolgokat, de az ezüst metál kék matricás londoni police kocsi, hogy elhúz az üzlet előtt az utcán tisztán meg van. Ja és még azt is mondtam ennek a személynek, hogy londonban történt az álmom.

A kocsi:



[link]


Támadó ahogy belép az üzletbe szintén előttem van, robbanás, lövöldözés szintén fülembe cseng.

2017. jún. 5. 13:00
 7/7 Metionin ***** válasza:
Előfordulnak hasonlóak. Én anno mondhatni a 9.11-et álmodtam meg, 2 nappal előtte volt egy ilyen álmom, hogy repülők mennek bele épületekbe, bár azok inkább ilyen magasabb templomok lehettek, nem toronyházak és azt hiszem nálam 3 repülő volt. Ettől függetlenül azt is véletlennek tartom. Elég csak valamit látni a tv-ben és az agyunk sok érdekes dolgot generál.
2017. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!