Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodom soha a...

Miért nem álmodom soha a családommal?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm szokott a családjával vagy családtagjaival álmodni, én viszont még sosem álmodtam velük. Ha néha szerepel is család az álmomban, sosem a saját családom, hanem vadidegenek, akiket még az életben nem láttam, és még csak nem is hasonlítanak az igaziakra. Van ennek valami lelki oka, és ha igen, mi lehet emögött?
2017. jún. 12. 13:49
 1/3 anonim válasza:
én sem szoktam álmodni a családommal,de elvileg vad idegennekkel nem is álmodsz csak olyannal akit már láttál valaha,de amugy meg az álmaink nagyon kevés részére emlékszünk még felébredés után is csak egy töredékre pedig akkor a legfrissebb
2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért nem töltesz velük időt ébren.


a családtagok szimbólukként szólalnak meg az álmokban.

nem egy-az-egyben értelemben!

2017. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudatalattid adja az álombeli képeket, ott kéne szétnézni hogy miért nincs jelen a családod.

De ez nem baj, nem kell rosszra gondolni rögtön... :-)

2017. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!