Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » En sose szoktam emlekezni...

En sose szoktam emlekezni arra hogy mit almodok de nemreg valamelyik ejszaka en rajottem arra hogy almodom es nagyon elethu es valosagos volt minden, meg lehet ezt tanulni hogy barmikor tudjak ilyet?

Figyelt kérdés
az almomban rajottem arra hogy ez csak egy álom, ket ilyen almom is volt egy ejszaka es mondogattam magamban hogy ez milyen jo s fel ne ebredjek, es tudtam hogy ez egy alom es barmit megtehetek megse tettem semmi olyat nem tom miert.

2017. jún. 7. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják tudatos álomnak. El lehet sajátítani, hogy arról álmodj, amiről akarsz. Nekem nem sikerült ezidáig.
2017. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodás valószínűleg enyhe alvászavar ami - azon kevés kutatás szerint ami készült róla - szinte mindenkivel megtörténik legalább egyszer az élete során. Vannak próbálkozók akik megpróbálják szándékosan előidézni, de még nem hallottam olyanról akinek sikerült volna. Velem is előfordult egy időben szóval tudom hogy nagyon állat. :) Nyugodtan engedd el a fantáziádat legközelebb mert nem fog ez az állapot örökké tartani, viszont visszanézbe szép emlékeid lehetnek róla.
2017. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
angolul találod meg a legértelmesebb tutoorialokat: lucid dreaming.
2017. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!