Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apukám sokszor meghal álmomban...

Apukám sokszor meghal álmomban, mindig erőszakos halállal. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem álmodtam ilyet de gyakran eszembe jut. Néhány éve rendszeresen azt álmodtam, hogy meghalt de a helyszín mindig a konyhánk volt. Volt amikor bejött egy ember és lelőtte (??) és egyszer én szúrtam le az egyik késünkkel. Ez volt a legrosszabb eddig, hiszen nem haragudtam rá és sose álmodtam még olyat, hogy én egy gyilkos vagyok. Reggel mikor megláttam elkapott a rossz érzés és napokig rosszul voltam emiatt, főleg mikor megláttam őt. Nem tudom hova tenni ezeket. Mit jelenthet ez? És miért pont a konyhánkban hal meg mindig? Nem féltem jobban a haláltól őt mint más szeretteimet.
2017. jún. 14. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha valakinek a halálát álmodod, az sokáig fog élni. Hosszú és egészséges életet kívánok apukádnak.
2017. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én gyerekkorom óta nagyon "apás" vagyok. Imádom nagyon, a világ legjobb apukája. Korábban többször is meghalt álmomban, ezt én épp ennek tulajdonítom, hogy nagyon szeretem, és félek attól, hogy egyszer elveszítem. Egyetlen más rokonom elvesztését sem szeretném, de apához állok legközelebb, és még csak róla álmodtam ilyet.


Ne legyen emiatt rossz érzésed, az álom nem azt jelenti, hogy a halálát kívánnád, inkább azt, hogy félsz ettől az eshetőségtől. De az álmokat úgysem mi irányítjuk.

2017. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!