Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez sima alom, vagy Alvasparali...

Ez sima alom, vagy Alvasparalizis volt?

Figyelt kérdés
Ebredes elott 1-2 percel tortent, hogy azt almodtam(?), hogy egy kez, vagyis egy kezfej megfogja hatulrol a homlokomat...nagyon megijedtem, de az alomba(?) kiderult, h csak anya volt az, aki csak fel akart ebreszteni. De en meg mindig nem fogtam fel, h ki es mit akar tolem. Es ilyen benultan beszeltem hozza, a testemet nem tudtam mozgatni, nem tudtam hol vagyok, de valahogy tudtam h almodom. Mikor felkeltem(?), zsibbadt a fejem, es egy pillanatra akkor se tudtam, h hol vagyok.

2017. jún. 16. 06:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Anya az alomban kerdezgette, h mi van velem, en meg csak azt tudtam mondani, h nemtudom. Bena voltam.
2017. jún. 16. 06:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez félálom volt sztem.

Alvásparalizisnél beszélni se tudsz hiába probálnál mondjuk orditani.

2017. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Félálomba voltál

Az agyad még nem ébredt fel :-) Théta-szinten voltál

Az alvás paralizist kicsit "álom az álomban"-ként lehet felismerni

2017. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ez tényleg félálom volt:)


Volt már alvás paralízisem, olyankor tudod hogy ébren vagy, próbálsz mozdulni és beszélni/ordítani, de semmidet nem tudod mozdítani és egy hang se jön ki a torkodon. És olyankor tapasztalsz teljesen valóságosnak tűnő álombeli elemeket, sötét lények, érintés, hangok, amíg véget nem ér a bénultság, ami annyira nem sok idő, pár másodperc. A tiéd hasonló, de nem pont ilyen:)

2017. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!