Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lenne valami jelentése az...

Lenne valami jelentése az álomnak?

Figyelt kérdés

Van egy barátom(fiú haver), akivel nagyon jóba voltam.

Viszont valami történt a kapcsolatunkkal, és nem igazán keresi a társaságomat már 2 hete. Mikor megkérdeztem tőle mi a baj, azt mondta hogy nincs semmi baja.

Ezután már 1 hete van az hogy folyamatosan róla álmodok.

Pl.: az egyik álomban jól elbeszélgettünk, hogy mi van velünk mostanában. Míg a másikban frusztrált volt, mert valami történt a környezetében ami miatt kedvtelen az élethez. A frusztráció után az idegességet láttam rajta. Mikor megkérdeztem mi a baj csak annyit felelt, hogy elege van ebből az egészből.

Utoljára (ma) 3x álmodtam egy éjszaka róla. Mind a három különbözött egymástól.

Eleinte ideges, majd frusztrált míg az utolsó álmomban mintha gyötörte volna valami.

Ez most vajon jelent valamit? Vagy csak én bonyolítom túl az egészet?


2017. jún. 16. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
éhes makkal disznókat álmodik.
2017. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2017. jún. 16. 08:55
 3/6 anonim válasza:

Éhes disznó makkal álmodik.

Szerintem azt jelenti hogy hiányzik neked. :) Szeretnéd ha megbeszélné veled a gondját, jól elbeszélgettetek álmodban mivel hiányolod a társaságát ahogy leírtad.A mindennapi események/ érzések hatottak ki álmaidra.

2017. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet a te frusztrációdat az álmodban ő testesíti meg ezért rá vetíted ezeket. Valószínűleg azért vele álmodtál, mert zavar téged ez a szituáció esetleg hiányzik stb.
2017. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Tegnap ráírtam, megkérdeztem tőle mi a baj... Még mindig semmi, majd miután írtam neki arra már nem is reagált csak láttamozta... :( Igazatok van. Tényleg hiányzik.... Tényleg nagyon jóba voltunk, sokat hülyéskedtünk és egyszer csak nem tudom mi történt vele... :(

2017. jún. 17. 10:02
 6/6 anonim válasza:
Semmit.Az álmok az aznap történt dolgok alvás közbeni fura kivetülése.Ennyi.Semmit nem jelentenek az álmok.
2017. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!