Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy szellem a hátamho...

Álmomban egy szellem a hátamhoz volt tapadva. Eleinte nem láttam majd egy időscsónya nő személyében felbukkant, ayt mondva hogy végre készen állok meghalni. Mi jelentése lehetett ennek az álomnak? Lehet, hogy kisert valaki?

Figyelt kérdés

#ezoterika #szellem #álmokfejtés #paranoid tevékenységek
2017. ápr. 28. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szellemes vagy! :)
2017. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
hamarosan meg fogsz halni, tok jo neked, biztos jobb lesz mint élni.
2017. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 thoomas26 ***** válasza:
A valóságban a szellemektől való félelemedet jelenítette meg az álmod. Nem kísért tehát egyéb, mint az ehhez tartozó saját érzelmed.
2017. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Időscsónya? Az már veszélyes fajta. A scsónyák régi idők vérszívó szörnyetegei. Régi népi regék beszámolnak róluk.


Később ez a faj megtanulta az időutazást, ezek az időscsónyák. Óvakodj tőlük!

2017. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemtom de én megálmodtam a lotttó nyerő számait valaki?
2017. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baromi viccesek vagytok :D en meg azt is megalmodtam hogy hogyan futnak a poenjaitok :D
2017. ápr. 30. 03:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem élsz még én mondjuk úgy hoyg nyitott vagyok de szkeptikus. Ajánlom a Jung által hátrahagyott irodalom tanulmányozását.
2021. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!