Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Az utcan voltam a haverommal, elkezdtem lovoldozest hallani, es lattam hogy korulottem egy csomo dolog langol, es 1x csak sotet lett. (Annyira hogy nem láttunk semmit) A haverommal elkezdtunk hazafutni de ő 1x csak eltunt, es a vak sotetbe en futottam haza egyedul..a lepcsohazunkba lattam az egyik ismerosomet aki fegyvert szegezett felem es elkezdett lovoldozni, es olloval vagdosni..Ez nem fajt mert viccbol csinalta, es aztan nagyon nehezen akadozva nyogtem ki neki hogy tanuja voltam a terrortamadasnak...Ez mit jelent?
2017. jún. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a hülye politikusok a dumájukkal, a tévécsatornák a híradójukkal félelmet keltenek bennünk.
2017. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 👌
2017. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terrortámadás médiából felkavar, ezt hozhatta felszínre a tudatalatti álom formájában. A barátoddal való kapcsolatod is megjelenítette az álmod. Az hogy futottatok, azt jelenti, megpróbáltok valamit elkerülni az életben. Mivel eltűnt mellőled, valószínű, hogy szeretnéd azt, hogy az adott szituációt nélküle kerüld el. Többet nem tudok ebből kihámozni, remélem tudtam segíteni:)
2017. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!