Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan hogy valaki látja...

Van olyan hogy valaki látja magát álmában ahogy alszik? Köztetek van? Mi történik? Milyen érzés? Ez hogy lehetséges? Vagy nincs is ilyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Van ilyen, de nem valós.
2017. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen élményem, de semmi extra. Az is csak egy álomkép volt. Ugyanolyan érzés volt, mintha "valóban" aludnék. Sőt, olyan is, hogy álmomban felébredtem, de még mindig álmodtam.
2017. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen olyan velem is volt párszor h álmomban felébredtem, de mégsem.

De magamat akkor sem láttan aludni, magamat csak tükörben láttam álmomban, amikor azt álmodtam, h kifolyik az egyik szemem.. de miért álmodna valaki magáról ahogy alszik 2 méterre az ágyon, ha nem valósan látja önmagát.. Érdekes lenne, na mindegy.. Inkább azt kérdezem meg milyen paranormális alvás élményeitek vannak/ismertek holnap...vagyis ma reggel, egy újjabb kérdésnek. De itt is válaszolhattok. Választ keresek h van e túlvilág, így a kómás, alvásos dolgok is érdekelnek. Nem akarok csak úgy meghalni.

2017. jún. 18. 02:25
 4/6 anonim ***** válasza:

a, egy szimpla álomkép volt

b, testen kívüli élményed volt, a lelked átmenetileg elhagyta a testedet, de aztán mégis visszatért belé

2017. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem jelenleg is olyan van, hogy ébren vagyok, és kívülről látom magamat. Az a neve, hogy deperszonalizáció. Sok mindentől ki tud alakulni, nekem nyugtató elvonás után jött elő. Rendkívül ijesztő, kényelmetlen érzés.
2017. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes :o
2017. jún. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!