Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakra vannak tudatos álmaim,...

Gyakra vannak tudatos álmaim, amelyekben új emberekkel találkozok. Másokkal is előfordul? Miket szoktatok látni, az iranyitott álmaitokban?

Figyelt kérdés
Amugy nem vagyok hülye,jó tanuló vagyok és vannak barátaim(jó szociális élet),gyakran kimozdulok otthonról és nem fogyasztok kemény drogokat.(néha megiszok egy sört,és néha cigizek,de ennyi)

#tapasztalat #álmodás #normális elme
2012. jún. 19. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új emberek valószínűleg átformált múltbéli tapasztalatok - nagyjából ennyi. Tudatos álmom nagyon ritkán van, de akkor általában vagy repülök, vagy valamilyen romantikus álmom van.
2012. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is elég ritkán van,én is nagzjából mindig repülök,vagy valaki vel romatikázok,de a személyek teljesen ismeretlennek tünnek.Hány éves vagy,ha szabad kérdeznem?Én 17 éves fiú vagyok.
2012. jún. 19. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

En mindig a vilag vegerol almodok....ver,gyilkossagok,terror,ertelmetlen halal,haboruk.

Borzalmasak,a legrosszabb pedig az hogy NEM tudatos...

2012. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen párszor, de nem tudatos álomban. Bár álmomban mindig úgy érzem, hogy már régóta ismerem azokat az illetőket, szerintem még az utcán is megismerném őket, ha szembe jönnének velem (mondjuk ennek nem sok esélye van :D) Tudatos álmom meg csak ritkán van, de akkor is hamar felébredek belőle, többnyire csak annyi, hogy rájövök, hogy álmodom, de mire csinálhatnék valamit, addigra már felébredtem.
2012. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tudalattid kivetülései a személyek az álmokban, csak úgy mint az egész álomvilág.


Álomalakoknak hívjuk az ilyen alakokat.


Itt találsz infókat: www.tudatos-alom.hu

2012. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.
2012. jún. 19. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer azt almodtam hogy tudtam mit almodok azt csinaltam amit akarok legtobszor fűrésszel almodok a multkor nyolc csapdat rakott a fejemre borzaszto de sokszor almodok szamitogepes jatekokrol vitakrol es verekedesrol is
2012. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én épület-belső tereket látok amelyek további álomvidékekkel, álombeli lakásokkal kapcsolódnak össze. Ez a leggyakoribb álom-környezet. néha utcákkal álmodok.nem álomszerűek a képeim, mintha teljesen a valóság lenne minden. Szinte kizárólag tudatos álmaim vannak, nagyon érdekes.
2013. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!