Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti milyeneket szoktatok álmodni?

Ti milyeneket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mások milyeneket szoktak álmodni.

Irjatok le mindent, ami az eszetekbe jut!

Azt is, hogy egy nap mennyire emlékeztek és hogy mennyire részletesen



2017. jún. 25. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Esetek többségében emlékszem az álmaimra.

És többször álmodok jót, mint rosszat. Sűrűn romantikus álmaim vannak férfiakkal akik érdekelnek. Máskor olyan dolgokról amikre vágyom.

2017. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Utazásos(vonat,repülő),sok kígyóval is álmodom,aztán tegnap pl. egy munkatársammal álmodtam,akivel csókolóztam,meg bekaptam neki :D Néha elhunyt rokonnal,szóval sokfélét.
2017. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenfélét. Nem emlékszem mindenre, viszont mindig tudom, hogy álmodom, tehát nem valóság.
2017. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Velem csak egyszer fordult elő álmomban, hogy sejtettem, hogy nem valóság. Mindig annak élem meg. Felkelésnél minden alkalommal át kell gondolnom, hogy ez csak álom volt.

2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tegnap azt álmodtam, hogy kihúztam az egyik fiókot és találtam benne két cellux ragasztót. Megjegyzem, pont szükségem lett volna rá valamelyik nap, de kiderült, hogy nincs itthon.
2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat!

Irjatok meg!:))

2017. jún. 25. 23:14
 7/13 anonim válasza:

Én is nagyon sok álmomra emlékszem.! De nem teljesen egy-egy részletre.!

A hangulatomtol függ mit álmodok.!

Volt olyan, hogy egy könyvet folytattam az álmomba.! Mármint néhány rész hozzá álmodtam.! Sokat álmodtam már családdal, barátokkal. És volt pár elég fura álmom.. Egy könyvben amit olvastam a szex jelenet is volt de nem volt részletesen le írva csak csak annyi -hogy óvatosan levette rólam a pólót és azt mondtam neki, hogy nekem te vagy az első.! Meg hogy akkor itt fogod tölteni az éjszakát-[ nem szóról szóra így van de a lényeg az szerintem megvan] és hát én ezt megálmodtam, hogy telhetett neki az az éjszaka. Meg egy párszor verekedtem az álmomban.! Nekem az osztálytarsaimmal nem volt fényes a, kapcsolatom és többször álmodtam olyat hogy megvertem.! Persze a való életbe is szívesen neki mentem volna csak volt aki megállított.! Volt, hogy híres emberekkel voltam baráti viszonyba meg, hogy én is híres voltam valamilyen szintén meg szereptem a tv-be meg hogy kb. 20 kilóval könnyebb voltam, hogy profi koris voltam.! Meg volt, hogy az a srác aki tetszett a barátom lett eléggé furcsa módon vallot szerelmeet de mivel én tudat alatt úgy akaratam úgy is lett.! Úgyhogy nekem volt mindenféle álmom. A rosszakra viszont nem nagyon emlékszem.! Szintte, semennyire csak hogy rossz volt.!

2017. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abszolút az alvási szokásoktól függ, hogy mit álmodok, és hogy emlékszem-e. Buszon rendes lucid dreamem is volt, illetve a délutáni szundinál és a 12 órás alvásoknál szinte mindig van sok álom.

Átlag alvásnál elég ritkán, pedig jó lenne minden nap arra kelni. Talán a természetes ébredés hiánya miatt.

2017. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mentek a plusszok:) Mindenki erdekeseket ir.

En mindig nagyon erdekesekrol almodok, en is konyveket irtam veluk, es mindig reszletes es sok alomra emlekszem, de eddig meg senkiehez se tudtam hasonlitani.:)

2017. jún. 26. 03:10
 10/13 anonim ***** válasza:

En is mindenfélét álmodok :) régebben mindig csak zuhanasro, leesesrol, halalrol, foleg ilyen dolgokról álmodtam. Mostanában is vannak ilyen álmaim de nem a többség. Osszetettebb dolgokat álmodok egyre jobban .Volt már tudatos álmom, mármint hogy így rájöttem hogy ez alom, nagyon jó volt :D

Most kb 1honapja elkezdtem alomnaplot írni , sokat segit , egyre jobban emlékszem az almaimra, meg persze jó őket visszaolvasni :D

2017. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!