Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent folyamatosan...

Cod1-MASTER kérdése:

Mit jelent folyamatosan kihulló foggal álmodni?

Figyelt kérdés

Már 3 vagy 4 napja folyamatosan azt álmodom, hogy a mozgó fogamat lököm ki a helyéről a nyelvemmel; ezután pedig nagyon sok vér folyik ki a számból.

Nekem viszont nincs mozgó fogam. Reggelente ébredés után még mintha érezném a hiányát annak a fognak amit álmomban kilöktem és meg is tudom mondani melyik fog volt az.



2017. máj. 8. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszély ármány veszekedés de ritka esetbe halált
2017. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:
Vagy egy létező testi problémádra utal, vagy egy olyanra, aminek a bekövetkeztétől tartasz. Úgy érzed, valami nincs rendben a testeddel, a testedben, s szeretnéd ezt helyrehozni - vagy csak félsz egy ilyen helyzet esélyétől.
2017. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy idoben en is rengetegszer almodtam ezt. Az osszes fogam kihullott,folyt a ver a szambol,rettenetes volt.

A fentieknek igaza lehet,akkoriban sok emberrel megromlott a kapcsolatom,szamtalanszor veszekedtem masokkal. Amiota jobb a helyzet ilyen teren,nem almodom ezt.

2017. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nagyon sokszor álomodtam fogproblémákról. Én annak tudtam be ezt,hogy rosszak a fogaim, illetve régen is sokat jártam fogorvoshoz. Ez érdekes,hogy akinek semmi problémája nincs a fogával az is álmodhat ilyet. Visszagondolva igen kellemetlen álmok voltak ezek, még sírtam is bennük.
2017. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!