Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom, ti már...

Mit jelent ez az álom, ti már voltatok így?

Figyelt kérdés

Álmomban láttam magam fentről,ahogy alszom...

Ez mi lehetett?


2010. máj. 19. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Már voltam így 14 éves koromban,nagyon rossz volt,próbáltam volna kiabálni,de hang nem jött ki a torkomon. Én akkor nagyon megijedtem,és még a mai napig kiráz a hideg tőle,ha rá gondolok... Kíváncsi lennék én is mit jelenthet.
2010. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Testen kívüli élmény,tehát nem álmodtad.
2010. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Basszus én se értem...ugyanugy voltam mint az első válaszoló.Am. tegnap este történt,nagyon rossz volt.

Ha visszagondolok beleborzongok...

Csak azért nem értem,mert aludtam...

És ez mitől lehet?

nagyon beijedtem...

2010. máj. 19. 22:10
 4/10 A kérdező kommentje:
amugy 17 éves vagyok.
2010. máj. 19. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes,bár sokan vannak,akik soha életükben nem tapasztalják meg az asztrálutazás élményét.

Álmodban láttad magad fentről ahogy alszol,mert a lelked kilépett a testedből.A fizikai tested az ágyban maradt az asztráltested pedig útra kelt,és eljuthattál volna bárhová...de te megijedtél és nyilván gyorsan visszahuppantál a fizikai testbe :)

Ne félj,nem veszélyes,csak különleges ez az élmény,velem már rengetegszer történt hasonló.Együtt járhat vele a bénultság érzése és az is,hogy nem tudsz hangot kiadni.TKÉ közben csak a tudatod erejére hagyatkozhatsz.

2010. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha biológialilag akarnánk megmagyarázni akkor alvásparalízis a neve ennek az esetnek...
2010. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alvásparalízis és testenkívüli élmény nem ugyan az,de sokszor a kettő együtt jár.
2010. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem felülről látom magam hanem olyan mintha felébrednék és nem tudok megfordulni vagyis semmit se tudok csinálni csak a szemgolyóm tudom mozgatni. Nagyon erős késztetésem van, hogy forduljak meg (és ez minden egyes alkalommal így van) de mintha le lennék teljesen bénulva. Nagyon sokszor volt ilyen érzésem és az is előfordult már párszor, hogy elég volt csak rá gondolnom és az nap etse előjött megint.
2010. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor álmodok valamit magamról mindig kívülről látom magamat mint egy külső szemlélő. De én fel tudom magam valahogy ébreszteni. Tudatosan mondom, hogy ez csak egy álom, ez csak egy álom és felébredek. Furcsa.
2010. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz megmozdulni, és olyan vagy mint egy béna, az nem a lidércnyomás? velem ilyen 1x volt, nagyon szar érzés:S és tiszta izzadtan ébredtem
2010. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!