Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha több napja...

Mit jelent, ha több napja bikával álmodom? ⬇

Figyelt kérdés

Van egy bika , aminek a nyakára van rakva egy bikát jelképező motívum vasból. Majd valahogy az a minta /vasdarab felkerül egy magasabban fekvő helyre...ahonnan nekem kéne leszedni és újra rárakni a bikára vagy különben a bika megöl.

Egyébként ez a vasdarab/bikát jelképező minta egyre nagyobb és nehezebb lesz , épp ezért nem bírom el és nem tudom leszedni a magasból.. És nagyon félek közben.

Majd már érzem , hogy a bika egyre jobban tombol...


A legvége a történetnek sosincs meg, mert egy újabb álomképe kön, tök más szituval!



2017. jún. 27. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előre elnézést kérek.30-40 évvel ezelőtt, mikor este túl sokat ettem, nagymamám mindig figyelmeztetett: vigyázz kislyányom, bikával fogsz álmodni!
2017. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én bika vagyok..
2017. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelentheti, hogy a bika az elet es az a vasdarab azokat a dolgokat szimbolizalja, amik az eletedben nehezsegek, es ha sikerul leszedned, akkor egy problemara vagy akar tobbre is megtalalod a valaszt. De jelenleg ugy erzed, hogy ez nem megy.
2017. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valszeg akkor te vagy a köcsög xDDDDD
2017. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!