Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti milyen vicces dolgokat...

Ti milyen vicces dolgokat álmodtatok már?

Figyelt kérdés

Én mostanában olyan unalmas dolgokat álmodok :( Például hogy lakótársam ugyanolyan mézet vett, mint én -.-' Pff... Szóval írjatok már valami jókat :D

Mondjuk ma azt álmodtam, hogy Dombóvári István bevallotta egy cikkben, hogy meleg és reggel nem tudtam eldönteni, hogy ezt este, elalvás előtt olvastam, vagy csak álmodtam :) Ez legalább egy kicsit vicces, de nem annyira...



2017. jún. 28. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebe az időbe fulladtam, fojt rólam a víz, alig birtam elaludni is..
2017. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Még a tavasszal álmodtam egyszer, hogy Kanye West eljött hozzám és nagyon bunkón elkezdte kritizálni a cuccaimat, majd kidobta a fejhallgtómat azzal, hogy elfogadhatatlan a színe, aztán mentem kukázni. :'D
2017. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy Kasszás Erzsi imitátorként kell fellépnem egy legénybúcsúny, és sírtam, hogy ezt a hülye szöget nem akarom megtanulni. (Nem trollkodok, tényleg!)
2017. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Horgásztam a tóparton, amit a tévében közvetítettek és leszidtak, amiért kifogtam egy depressziós békát, mert az senkinek sem kell.

Másik kedvenc, amikor egy barátom feje kinyúlt az ágy alól kígyószerűen, majd jöttek utána a kezei is, amikben tányér meg villa volt, majd azt mondta szeretne egy kis puncusparajt. :D

Egyszer meg azt, hogy tekergettem az egyik netes hírportálon és az a cikk jött velem szembe, hogy "A nemzeti varázstetű globális kérdésekre válaszolt." :DDD

2017. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
19%
Azt álmodtam, hogy egy ac/dc koncerten voltam, és valamiért úgy nézett ki az egész, mintha egy falunapon lennénk. Aztán tök cukik voltak, és csináltunk egy szelfit. Aztán valamiért valamilyen fiatal, szőke, napbarnított gyerek volt a dobos. Aztán elmentünk az ac/dc-s tagokkal egy buliba (barátnőim is ott voltak), ami egy rohadt magas házban volt és összehaverkodtam a dobossal, de nem értette az angolomat. Aztán Apummal hazabicikliztünk, de szar volt a bicaja.
2017. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Valamelyik èjjel azt àlmodtam, hogy egy lejtős rèten vagyok egyik kollèganőmmel ès egy 5 èves forma gyerek majdnem elütött egy 3 kerekű gyermekbiciklivel. Mikor ezen zsörtölődtem,mondta a kollegina, hogy van ennèl veszèlyesebb is, pl ha ràd esik valami nehèz..ahogy ezt kimondta, az ègből egy traktor (!) Kezdett zuhanni ès pattogott körbe rajtam a födhöz csapòdva. De nem ütött agyon. :D
2017. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon régi, de ha jól emlékszem, egyszer én voltam Hannah Montana.

Aztán ez igazából egyszerre abszurd és vicces is volt, (soha sem játszottam Csgo-val) mégis Barni nevű videóssal elmentünk karambitot venni, vagy valami ilyesmi, aztán az egész álom átváltott ilyen éhezők viadala szerűségbe, nagyon abszurd volt, néha ijesztő, de vicces is.

Meg nagyon gyakran áldomok wc-vel, általában valami baromi nagy hülyeséget, mondjuk hogy nincs wc ajtó, vagy az ajtó közepén ott egy lyuk, meg hogy suli wc-ben, ahol alapból van 5 wc most hirtelen kb 20 lesz, és még zuhanyzó is van hozzá.

Meg egyszer Shawn Mendes az utcánkban koncertezett, és megkért, hogy vigyek utána egy kukát, addig ő felmegy a színpadra egyet énekelni.

2017. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Valaki elàrulnà, hogy mièrt szavazza le valaki a vàlaszokat? Itt szerinem nincs olyan,hogy hasznos vagy sem.. jò sok gyökèr van itt...
2017. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Az első rémálmom amire emlékszem az hogy voltam egy telkem od jöt hozzám egy farmer megkérdezte a tehénen vagy lovon szeretnék lovagolni én azt mondam a tehenen és a tehén megevett
2017. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:)
2017. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!