Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen vicces álmaitok voltak...

Milyen vicces álmaitok voltak eddig?

Figyelt kérdés
Csak párat ha eszetekbe jut valami lökött álom aminek nagyon fura a története :D pl. Én a multkor azt álmodtam hogy a nővéremmel elmegyünk az erdőbe éjszaka és viszünk sült krumplit (?) hogy ne legyünk éhesek. Aztán leültünk picknikezni az erdő kellős közepén. És miután végeztünk elmentünk Holdat vásárolni az erődöbe (ezt végképp nemértem :D) És tudtunk a Holdakból válogatni :D ilyenekre gomdoltam :D

2016. máj. 5. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azt álmodtam, hogy egy fatönk vagyok. És egy csontváz ült rám. Megmutatta a sípcsontján hogyan kell fuvolázni. Én pedig a gyökereimmel követtem. Néha megitattam teával, ő pedig hálásan de érzelemmentesen megsimogatott. (Neeeem)
2016. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:DDD
2016. máj. 6. 07:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban éppen pattogatott kukoricát ettem, de nagyon beleélhettem magam, mert arra ébredtem fel, hogy a több éves szivacsos füldugómat rágcsálom, amit még mamám adott egyszer... csak éppen a valóságban nem volt neki popcorn íze. :/
2016. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyimmal mentem az őserdőbe.

Nagyi-nézdmá ez egy tigrisszar- rámutatott a sétabotjával.

Én-ott meg a tigris- én az újammal mutattam. Ázután futottunk és arra keltem,hogy nekirohantam a falnak...:D én elég nagy hülyeségeket szoktam álmodni. Wolt olyan is,hogy én voltam Westeros uralkodója és a kincseket Smaug őrizte...

2016. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Volt, hogy azt álmodtam, hogy barátnőmmel megyünk kocsival és mondom neki hogy álljunk meg mert anyám küldött Hitlernek tepertőt. Hitler balázs showt nézett, ott volt az ágyam a kedvenc cicás takarómmal rajta, el akartam vinni a takarót erre megszólalt, hogy az az én takarócskám, aztán baseball ütővel kikergetett a házból, de vittem a cicás plédet. Úgy lett vége hogy mérgesen tepertővel a kezében áll a kapuba, mi meg elhajtottunk onnan a kocsival. :D


Illetve, volt olyan is, hogy valami fontos dolgot kellet csinálnunk, és megidéztük [szintén] Hitler szellemét, hogy kérdezzünk tőle valamit. De sikerült megidézni egy láthatatlan cipőmániás női szellemet is akit ott kergettünk. Csak a mozgó cipőkből lehetett látni hol van. Hitler közbe ült és várta hogy elkapjuk. Xd


Fogalmam nincs miért álmodok vele ilyen baromságokat. :D Mondjuk az elsőnél az volt az oka, hogy akkoriban még több éve, a barátnőm mesélte, hogy Hitlerről tanultak az iskolába, a második meg nem olyan rég volt, pár hónapja. XD


Illetve, ezt bár nem én álmodtam, hanem faterom, ő azt álmodta, hogy nagyon kellet fosni mennie, és papír helyett csak libák, csirkék, meg kacsák voltak. XD

2016. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huuu köszi a válaszokat, jókat röhögtem:D
2016. jún. 4. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
xD
2017. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Elég sok volt már:))


1. Mikor kicsi voltam volt egy ilyen műanyag bicikli szerűségem, és azt álmodtam hogy ha előre megyek vele akkor nagyobb lesz, ha hátra akkor kisebb. Anyukám is észrevette ezt és hívott valami professzort, és a szoba közepén valamiért volt egy kagyló és a fölött a professzor vizsgálgatta és annyira kicsi lett a végére az a bicikli hogy elejtete és beleesett a kagylóba(?) Ne kérdezzétek hogy ezt miért álmodtam... XD

2. Elmentünk a szüleimmel és a tesómmal kirándulni és egy ilyen öböl szerűségben voltunk, a tesóm hegyet mászott, az apukám horgászott, eddig minden notmális volt, de én és az anyukám egy ilyen farönkökből összerakott tutajon sajtot sütöttünk. Este volt, és láttuk hogy valami mozog az égen, nem hullócsillag, nem űrhajó. Az a valami lejött ide mellénk és a szomszédunk háza vot ami rá volt kötve madzaggal egy rakétára és az apukám ejtőernyővel jött le valahonnan és amikor le ért annyit mondott hogy:

-Én már láttam...

Ééééés... Akkor felébredtem...

2018. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt állmodtam hogy üllök a Familly guy ellőt pitör egyszer csak fellál és az mondja hogy tudjuk hogy tenézel minket
2021. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!