Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvási paralizis lenne?...

Alvási paralizis lenne? Tényleg rosszat jelent ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szinte mindennap azt álmodom,hogy boldog vagyok,nevetek nagyon sokat az örömtől. Elkezdtem parázni,mert ez szomorúságot jelent az egyik álmoskönyv szerint.

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy voltatok-e ti is már úgy, hogy alszotok,de közben még is fenn vagytok,de nem tudtok megmozdulni és olyan fura nyomást érzek. Olyan nagyon fura érzés..mintha nyomnák a testem vagy húznának felfele..nem tudom mihez hasonlítani,de íjesztő :( Csukva van a szemem is,tudok gondolkodni és azon imádkozom,hogy felébredjek,mert íjesztő.

Köszönöma válaszokat


2017. jún. 28. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Ettől miért kéne parázni? Ha szomorú vagy, akkor gondolom tudsz róla a könyv nélkül is, ha meg nem, akkor nem kell hinni a könyvnek!


2. Igen, az valószínű, hogy alvási paralízis, amit írtál. Örülj neki, hogy nincsenek közben ijesztő látomásaid, mert egy csomó embernek vannak :S

2017. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régen így illusztrálták az alvási paralízist:

[link]

Nyomást érzel, mert tényleg nyomnak. A goblinok legtöbbször a mellkasra ülnek rá. Elég kellemetlen.


Az álmoskönyveknek ne higgy, humbug az összes.

2017. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!