Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok meg előre dolgokat?

Miért álmodok meg előre dolgokat?

Figyelt kérdés
Már egy csomószor megtörtént és az esemény bekövetkeztekor csak apró eltérések mutatkoztak. Pl. megálmodtam egy egész beszélgetést, a barátom ruháit, aznapi hajdíszét, hogy indulatos volt, szóval a beszélgetőpartner kiköpött olyan volt mind a valóságban, mind az álomban. A beszélgetés is szórol szóra ugyanaz. Persze az első pár mondatnál már gyanús volt, hogy "hé, hát ezt álmodtam", de a poén kedvéért ugyanazokat mondtam. Máskor egy egész napot vagy kettőt is megálmodok minimális eltéréssel. Nagyon durva. Mintha az agyam előre dolgozna, mert az eseményeket akkor már tudom jó előre, néha-néha ellenőrzöm, így figyelhetek más dolgokra. Ennek van valami különösebb oka vagy csak rendkívül következetes tudok lenni? Kivel volt még ilyesmi? Ebből lehetnek bajok? - Gondolok itt arra mondjuk, hogy bekattanok. Egyszer a barátnőm odajött hozzám, hogy kérdezzen valamit - mint az álmomban - én meg szegényt nem hagytam végig mondani, és rávágtam, hogy merre van az adott ember, meg hogy mikor jön ki a mosdóból, hogy beszélhessenek. Nagyot nézett!

2017. jún. 30. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezek lehetnek jósálmok,vagy egy sokkal összetettebb folyamat részei,amit sokan dejavu jelenségnek hívnak.
2017. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
Adom az elsőt,énis álmodtam már meg egy párdolgot. Inkább örülj neki hogy ugy mond adottságod van.
2017. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thoomas26 ***** válasza:
50%

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a saját kis asztrál világunkban tartózkodunk és amelyben a mindenkori lelki állapotunk tükröződik vissza. A mindenkori vágyaink, félelemeink, traumáink törnek a felszínre, hogy azok így megoldódjanak és a lelkünk megnyugodjon. A legtöbb álmunk ezért történik és ennek megfelelően keresendők a jelentésük is.

Kisebb részben azonban előfordul, hogy kilépve a saját kis asztrál világunkból, belepillanthatunk az idő energiafolyamába. Láthatunk képeket a múltból illetve a lehetséges jövőből.

Ugyanis a lehetséges jövő már a jelenben is létezik, a mindenkori jelenben fennálló energiák következményeképp. A jövő bizonyos részei fixek és determináltak, egyes részei képlékenyebbek.

Teljesen "természetes" tehát, ha olykor megálmodsz előre dolgokat. Egyszerűen képes vagy információt lehozni álmodban a jövőről.

Bajod semmiképpen sem lehet belőle. Egyre figyelj csak oda, hogy ha valami nagyon negatívat álmodsz meg, ne ijedj meg tőle, tudd helyén és helyesen kezelni a megkapott információt, tudást.

Nem véletlenül vagy erre ilyen intenzíven képes. A legfőbb dolgod ezzel, hogy felhasználva, segítségére legyél másoknak és magadnak.

2017. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erőérzékeny vagy. Ha a Köztársaságba születsz, már felfedeztek volna.
2017. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!