Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az egyik osztálytársamról aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársamról aki tetszik nekem kiderült, hogy én is bejövök neki. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát úgy történt,hogy szerdán,a buszon ami az osztálykirándulásról tartott vissza, ő és a barátnője végigkérdezte a fél osztályt hogy tetszenek-e nekik.(jó csaj mindkettő)

Ahogy mindenki én is azt válaszoltam hogy igen.Aztán elkezdtek kérdezgetni tőlem mindenféle párkapcsolati kérdéseket. Végül kiderült hogy a lánynak bejövök. De aztán megállt a busz leszálltunk és elköszöntünk egy pacsival. Azóta nem beszéltem vele mert szünet van és csak csütörtökön fogok vele találkozni.Azóta goldolkozom ezen az egészen. Mit kellene tennem? Várjam meg a csütörtököt?



2017. máj. 8. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a csütörtököt aztán az elsõ szünetben menj oda hozzá és kérdezd meg hogy hogyan telt a szünete.


Szerintem ne nagyon leplezd az "zavarban levésedet" (bocsi nem tudok jobb kifejezést)

Nem tudom mások hogy vannak ezzel de én személy szerint imádnám ha a fiú aki tetszik zavarban lenne elõttem. ;)


Remélem segítettem

Sok sikert ;)


14/L

2017. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 8. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj vele. Mostanában a lányoknál nagy divat, hogy gyorsan ráunnak ha nem cselekszel. Szépen írj rá, viszont vigyázz mert ilyen cafkákból, akik végigjárják a buszt ilyen miatt, tudnak hazudni, és hülyíteni minden srácot. Érdeklődj meg minden, viszont ne nagyon éld bele magad így elsőre. Csak beszélgess vele, hívd el, viszont ha elkezdi a huzavonát akkor egyből hagyd ott, ne hagyd hogy belevigyen. Sok sikert
2017. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ha 3 nap alatt rámun akkor nincs is értelme a kapcsolatnak,mivel ez azt jelenti hogy csak egy pasi vagyok a sok közül akivel járna.
2017. máj. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!