Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mielőtt belekezdenék, van egy...

Mielőtt belekezdenék, van egy ismerősöm, aki nagyon erős jós, tarot kártyából jósol, és a lényeg, hogy van egy dolog amit nem értek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ritkán beszélünk, és ma jósolt nekem és pont a szerelemre amire a legkíváncsibb voltam, megszakadt a net és elment mire vissza jött a netem, a lényeg, hogy megjósolta, hogy ha elköltözöm külföldre, szerelmes leszek és ez a szerelem viszonozva lesz és lesz egy csávó aki bosszantani fog (egy volt barát neki) és bejött, szerelembe estem, meg van a volt barát is aki bosszant, és most mikor jósolt, akkor kijött az elején 2 szív, azt mondta, hogy ő is kedvel (esetleg szeret engem, am eddig mindig bejött amit jósolt), de most azt jósolta, hogy a jövőnkre nem jött ki semmi, és más lesz az a csaj akivel együtt leszek egy idősebb nővel, ugyan akkor azt mondta hogy várjunk egy hetet mert ez változhat, és meg döglök jó lenne valahogy iformációt szerezni, hogy tényleg lesz e vele valami, nem akarnék senki mást csak őt, de, a másik, lehet ez furán hangzik de minden jós azt mondta (akikkel jósoltattam eddig), hogy olyan különleges ember vagyok és olyan csillag jegy alatt születtem, hogy az égiek figyelnek, és egy kegyelt vagyok, de akkor nem értem, ha tényleg az vagyok mert lehet ez is fura érzem hogy isten mindig velem van, mindenben megsegített amit kitatáltam vagy baj volt, rengeteg embernek segítettem és nem várok érte hálát, csak egyszer akrnék valamit, őt,1 szónak is száz a vége, elfogadom az ha nem ő lesz az és azt is ha igen, de jó lenne tudni, valahogyan hogy ha van egy kis esély is, hogy vele legyek nekem az elég, valaki segítene ebben, vagy hogy hogyan tudnám megtudni? Vagy esetleg tanács? Mert a jós azt mondta, ez változhat, és lassan apró léptekben próbálkozzak, csak apró léptekbe, csak most az egyszer akarnék valamit ennyire tényleg, és megőrjít a tanácstalanság
2013. jún. 2. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ne higgy a jósoknak csak becsapnak :(
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert mikor születtél? Priviben is jöhet!
2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 stalkerboss ***** válasza:
37%
Tedd a kezedet a képeeerrrnyőőőőőreeeeeeeeee és küldöm a jó energíját!!!!!
2013. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!