Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy mostanság nagyon magányos vagyok,és már nagyon rég gyakorlom a Tudatos Álmodást. Azt vettem észre,hogy függő vagyok. Szinte mindig alszok,és nem azért mert fáradt lennék,egyszerűen megoldom,hogy elaludjak. Mindennap alszok,és néha Tudatosan Álmodok. Nem tudom,hogy ki csinálja ezt még rajtam kivül,de ha igen,akkor neki milyen tapasztalatai vannak-e terén. Ez normális,hogy inkább lennék az álomban,mint a valóságban?
2017. júl. 4. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz az életed? egyébként, így működik a drogokra való rászokás is...
2017. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol megértelek, de össze kellene kapnod magad, hogy ne az alvás legyen a legnagyobb öröm az életedben.

Egyébként miért írod nagybetűvel a tudatos álmodást? Ez egy színdarab címe, vagy mi?

2017. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A függőség semmiképp nem normális, fel kellene kicsit pörgetned a valódi életedet.
2017. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is alvásfüggő vagyok, ha egy éjszakát kihagyok, már dekoncentrálttá és feszültté válok. Ha 3-4 éjszakát kihagynék, szerintem meg is halnék.
2017. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!