Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy Szökésben...

Azt álmodtam hogy Szökésben levő orosz olimpikon vagyok, akit keres a hadsereg, valahol Európában. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mentőmellényben ugrottam ki valami nagy hajóról valami kis francia város partjainál. Ott egy régi házban bújtattak helyiek. Az álmom végén elkezdtem már edzeni is, mivel elmúlt a veszély :D A futás nagyon nehéznek tűn álmomban. Mintha vízben járnék :D

Elég érdekes :D


2010. máj. 21. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Wáóó jó kis állom:D

am nem mindig kell nagy dolgokat tulajdonítani az álmoknak nem biztos,h jelent vmit:)

2010. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*álom
2010. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaja amúgy nagyon király volt, nem volt félelmetes, inkább izgi volt. De vannak még érdekes álmaim :D
2010. máj. 21. 11:02
 4/8 anonim válasza:
Biztos Dzsémsz Bond volt a tévében mielőtt elaludtál.
2010. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De tényleg... honnan tudtad, hogy OROSZ OLIMPIKON voltál és honnan tudod, hogy kis FRANCIA VÁROSBAN bújtál el? Elég hihetetlennek tűnik, hogy ezt mind észrevetted és még pontosan emlékszel is rá.
2010. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

mért tűnik hihetetlennek?:O sztem ez tök jó,ha vki így emlékszik az álmára:D

Nekem is vannak olyan álmaim aminek a legapróbb részére is emlékszem:D

2010. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

11:59

Pedig így volt. Valóban fura, azért is dobtam itt fel :)

Elég élénk a fantáziám ez még semmi a többihez képest. Évekre visszamenőleg is emlékszem néhány álmomra.

2010. máj. 22. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Pacsi!:)
2010. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!