Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Orosz UFÓ lőhette le a Challen...

Orosz UFÓ lőhette le a Challengert?

Figyelt kérdés

Éppen keresek gógléban orosz ufós videókat, hátha arrafelé nem titkosítják, erre kiad egy oldalt, ami szerint van ufójuk az oroszoknak is, sőt már jobb is mint az amcsiknak.


"Valójában egy "UFO" lötte le, lézerfegyverrel. Meg lehet nézni, a NASA hivatalos, de egészen idáig gondosan eltitkolt felvételén, 4 perc 15 másodpercnél látszódik az a bizonyos "UFO", amint a kamera ránagyít. Egy szovjet UFO. Az orosz antigravitációs repülöeszköz neve "Kozmoszféra" (Cosmosphere), és máig szigorú eltitkolás alatt áll."


[link]



Mondjuk én nem látok semmilyen ufót meg lövedéket sem, bár a cikk írója esküszik rá hogy van. Mondjátok meg hogy mit kell látni és hol ?


2011. máj. 25. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak valami fehér gömböt látok, de az bármi lehet. Lövedéket én sem látok, de lehet csak mi vagyunk vakok :D
2011. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Éjjel van :D Elsőre én sem láttam, de most így igen. Valami ufóra emlékeztető objektum volt.


1. Honnan tudjuk hogy orosz ?


2.A többi űrrepülőt miért nem lőtték le az oroszok, ha ezt igen ?

2011. máj. 25. 02:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínű különleges képességei vannak a cikk írójának, mert egy kis légypiszokból meg tudja állapítani azt, hogy az egy UFO és még azt is, hogy ráadásul szovjet. Ja és még a lézerfegyvert is látja
2011. máj. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Orosz-ukrán hadművelet volt
2011. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
ekkora badarságot életemben nem olvastam mint ez a cikk.lenne benne ráció,csak az vele a gond h olyan kémkedés folyt és folyik ma is ezek közt az országok közt h elöbb utóbb kiderülnének.most gondolj bele,évi rendszerességgel törik fel a legtitkosabb szervereket a hackerek,mégsem találtak semmi ilyesmit eddig.
2011. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

neekm ezt adja be Nem keresheted fel ezt az oldalt a következők miatt:


egy elavult könyvjelző/kedvenc

egy keresőmotor, melynek erre a webhelyre mutató elavult tétele van

egy elgépelt cím

nem férhetsz hozzá ehhez az oldalhoz

Az általad kért erőforrás nem található.

Hiba történt a kérésed feldolgozása során.

2011. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor az oroszoknak is van UFójuk ? És jobb az amcsinkénál ? Honnan tudni hogy az ukránok is benne voltak ?


Miért nem lőttek le azóta több amcsi űrhajót ?


Uccsónak : nem tudom hogy te miről beszélsz :D ha beütőd keresőbe hogy orosz ufo, akkor az első találat. Lehet nem olyan keresőt használsz mint én vagy virusírtót blokkolja

2011. máj. 27. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha jól tudom a Challenger Gorbacsov idején robbant fel, nem hinném, hogy a vezetésével ilyenre lettek volna képesek akkor az oroszok.
2011. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lőttem le!
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!