Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért fogom azt álmodni, hogy...

Mért fogom azt álmodni, hogy nem tudok kaput nyitni az általam feltalált távirányítóval egy alternatív valóságban?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam és valószínűleg köze van a koromhoz, mármint a szöveteim nagy része már nem regenerálódnak, mint annak idején fiatalkoromban. De nem vagyok benne biztos. 🤔
2017. júl. 10. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert régen sokat nézted a sliders című sorozatot, és még 66 évesen se veted meg a tudatmódosító szereket.
2017. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nincs pénzem az ilyesmire. A tudatmódosító túl drága egy magamfajta kisnyugdíjasnak. Ezek a hozzád hasonló gazdagok eledele, nekünk szegény kisnyugdíjasoknak csak a sörre futja maximum, de abból is az olcsó fajta. Na meg anyagiak hiányában még alkoholizmus is tabu. De még van remény, mert ott van még a agykontroll és a hipnózis. 😏

2017. júl. 12. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Az alkohol az éppenséggel tudatmódosító, még ha olcsó teszkós sör formájában is fogyasztja az egyszeri kisnyugdíjas. És esetenként drágább is, mint amiket általában tudatmódosító szerekként emlegetnek, de kevésbé legálisak mint egy hatos csomag arany ászok. Egyébként egyiket sem fogyasztom, se a legális, se az illegális változatát, talán azért, mert nem vagyok igazán gazdag hozzá, talán mert nem tekintek rá úgy mint lehetséges eledel, ki tudja. Ha az agykontrollra vagy a hipnózisra úgy tekintesz, mint lehetséges tudatmódosító, akkor sajnos újabb rossz hírrel kell szolgáljak, mert a reményed így örökre elveszett, hogy a tudatodat gazdaságosan módosítsad. Egyrészt mert ezt a célt szolgálják-bár a hipnózissal elérhető adott körülmények között, egy hipnotizőr segítségével-, másrészt pedig mert toronymagasan drágábbak, mint az előbbi két lehetőség a mentális boldogságod felé.

2017. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Azt még a magamfajta kisnyugdíjas is tudja, hogy az alkohol tudatmódosító. Ezért hoztam fel lehetséges alternatívaként, hogy hátha valamelyik kisnyugdíjas társam kedvet kap hozzá. Az agykontrollal igenis lehet módosítani a tudatot, vagyis egy másik szinonima szerint, de a gyengébbek kedvéért nevezzük szójátéknak. Tehát a szójáték szabályai keretében (amit mi idősek szoktunk játszani, amikor a postás nem hozza a rejtvényes újságot) Na szóval a módosított tudat könnyen elérhető és legális is, de egy magamfajta ifjonc nem értheti vagy érti, de túl unalmas, mert állandóan a videojátékokat tolja meg pusztító zenét hallgat. Másfelől ott van az önhipnózis, ami igencsak olcsó megoldás, de gyakorlat szükséges hozzá. 😏 Nekem nincs szükségem semmilyen szerre vagy sörre, hogy jól érezzem magam, mert már annak is örülök, ha a nyugdíj mellé egy kis erzsébet utalványt is kapok. Öreg vagyok én már az olyasmihez, mint az alkohol vagy a tudatmódosító, a magamfajta vénséget már csak a pénz hozza lázba vagy valamilyen influenza járvány.

2017. júl. 12. 22:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül azt írtam, hogy "egy magamfajta ifjonc ", hohó! Szép is lenne, ha még fiatal lennék és ránctalan, mint anno a háború előtt. 😏
2017. júl. 12. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A háború után mindenki ráncossá válik, láthatod, máris vége van az első világháborúnak, és meg is jelentek a homlokomon a ráncok. Véget ért a második is, most már karikák is vannak a szemem alatt. Ja nem látod. Nem baj. Ki tudja, hogy fogok kinézni a harmadik után. Biztosan veszíteni fogok ismét a megnyerő külsőmből.
2017. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Olyan érzésem van, mintha gúnyolódnál velem. Ez kegyetlenség. Egy hozzám hasonló labilis sérülékeny lelkű kisnyugdíjassal játszani... manapság a fiatalok senkit nem tisztelnek.

2017. júl. 13. 10:40
 8/8 pásztor mónika bogi válasza:

Lehet, hogy egy nagy zagyvaság vagy sületlenség lesz amit most írni fogok, de nekem van egy elméletem.


Lehetséges, hogy valami akadályozza azt, hogy a távirányítóval kinyissa azt a kaput. Lehet egy be nem forott seb, esetleg valamin nagyon be tetszik feszülni. Ameddig ezek az esetleges sebek nem fornak be, addig lehetetlen bármi megeröltetőt tenni, mert csak még jobban feltépődik az a bizonyos seb és annyira mély is lehet, hogy az már nem fog egykönnyen beforrni.

Azt tudom tanácsolni, hogyha van önnek élő rokona, akkor beszélgessen vele az esetleges problémákról, amiket nem tud megemészteni, mert az esetek nagy többségében segíteni tud az, hogyha kibeszéljük egy olyan embernek a gondjainkat, akiben megbízunk.


Remélem sikerül/sikerült kinyitni a kaput és remélem, hogy a jövőben minden rendben lesz. :)

2021. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!