Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen alternatív módszerek...

Milyen alternatív módszerek vannak alvásra? Lassan már 4 éve nem tudok rendesen aludni, és a gyógyszerek nem sokat segítenek.

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Alternatív módszer vagyis alvás helyett? A nem alvás van helyette. Félre téve a tréfát, a meditáció, agykontroll segíthet, ha érdekel téged valamelyik. Ha csak az orvostudomány gyakorlóinak hiszel, akkor gyógyszert fognak ajánlani vagy pszichológust, aki gyógyszert ad. Természetgyógyászat kineziológiát vagy látó segítségét ajánlja, de ugye ott hinni érdemes benne, hogy segítsen és persze olyanhoz menni, aki komolyan és hitelesen végzi a munkáját.
2016. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam hogy a napi kocogás sokat segít. Számítógép előtt dolgozok és túl sokat vagyok mozdulatlan. Ezért számos egészségügyi panaszom kezdett kialakulni, a rossz alváson kívül is. Ezért az egészség érdekében elkezdtem futni. Azóta úgy alszom mint a bunda.

Az előtt a Melatonin is hatástalan volt, pedig volt úgy hogy 4 szemet is bevettem. A monitor fénye kikapcsolta a szervezet melatonin termelését, magyarul a test azt hitte nappal van. Hasonlóan az utcai közvilágítás miatt éjfélkor is éneklő madarakhoz. Ők nonstop csicseregnek majd a fa alá pottyannak.

2016. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Változtass az étkezéseden, ez is segíthet. Ne igyál se kávét, se teát, se üdítőket, se kakaót.

Este igyál egy kis langyos tejet.


Fuss, tornázz, szexelj pár órával lefekvés előtt.


Ha lelki gondjaid vannak, azt magad mögött kell hagyni. Ha rémálmaid vannak, ajánlom a tudatos álmodást.


Érdemes lenne megtudni mi okozza az alvászavarodat.

2016. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Korán kelsz fel, kb hajnal fél négykor, és délután háromtól semmit nem eszel vagy iszol meg amiben bármilyen cukor vagy koffein is van.

Keveset vacsorázol, és valami meleg innivalóval öblíted le, mondjuk tej..

Este 8 kor úgy fölborulsz mint a büdösbogár.



De ha ez sem segít, akkor dobjál rá egy deci vodkát, az már tuti kiüt..

2016. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A meditáció nem nekem való, de a többi már megvolt, és alternatív módszer az alvásra kell nem helyette. Nem vagyok én valami földönkívüli, alvás nekem is kell. Ha normálian tudnék aludni, talán normális emberi lény lennék, aki nem egész nap úgy érzi magát, mint mix másnapos, vagy egy bedrogozott szipus.
2016. jan. 16. 22:38
 6/25 A kérdező kommentje:
Egész nap nem vagyok éhes, szóval van amikor el is felejtek enni. Én este vágyok aktív, de ez ellen aligha tudtam mit tenni eddig. Miden tanácsnak örülök és megfogadom.
2016. jan. 16. 22:43
 7/25 anonim ***** válasza:

Mi erre lettünk kárhoztatva...erre akartak figyelmeztetni a vonaton...

Most már ők is tudják...

2016. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
vagyok
2016. jan. 16. 22:44
 9/25 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy jól ki kell fárasztani fizikai munkával a testedet és tuti elalszol. De ha régóta keveset alszol, akkor valószínűleg nincs erőd a fizikai munkához vagy sporthoz. Úgyhogy ez nem jó ötlet. Normális ember lennél?

Mi is az a normális? Ez is örök kérdés marad, amíg ez a hely létezni fog, vagy amíg nem változik meg minden egyszerre.

2016. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

De kérdező! Te ott bxod el, hogy szerinted a tested iránít téged.. És ez ellen próbálsz gyógyszerekkel küzdeni.

A

zt kéne tenned, hogy kijelölsz egy célt, és ennek érekében elkezded befolyásolni a tested működését, fizikai leterheléssel, étkezés időbeosztásának és minőségének megváltoztatásával stb. A test is irányítható, ahogy a tudat is.

2016. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!