Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen öngyógyító módszerrel...

Milyen öngyógyító módszerrel érjem el, hogy újra úgy halljak, mint egy átlagos ember?

Figyelt kérdés
Másféleves koromban agyhártya gyulladás következtében, nagyfokú hallásveszteséget szenvedtem el. Hallókészüléket használok, de nem ad kielégítő hallásélményt, ezért jó lenne valamilyen módszerrel visszaszerezni a hallásom.

2015. dec. 6. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Másik hallókészülék?
2015. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt már.
2015. dec. 6. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Agykontrollt ajánlom nagyon profi szinten szuggerálj. Gyakorolj, gyakorolj! Én hiszek benned kérdező! Sose foglalkozz a lehúzó kommentekkel.
2015. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hm. Köszönöm szépen! :) Tudsz ajánlani olyan könyvet ami bevezet az agykontrol világába az öngyógyítás felé? Sajnos nem vagyok jártas ezügyben. Inkább más jellegű könyveket olvastam.
2015. dec. 6. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Koncentrálj a halásodra meditáció közben sokáig és akkor felerősödik. Helyesen döntötél mikór AgyKonTroll kategóriábba soróltad .
2015. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt többször is próbáltam. De nem volt igazán érzékelhető eredménye a dolognak. Nyílván kitartóbban kell próbálkoznom.
2015. dec. 7. 00:16
 7/15 anonim ***** válasza:
A halk dolgokat nem hallod vagy a beszéd elmosódik?
2015. dec. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem nagyon van lehetőség. Nem tudom pontosan hogy az agy hallásért felelős kéregállománya, vagy a középfülben a hang rezgését felfogó szőrök sérültek e esetedben, de egyik sem regenerálható hatékonyan. Amit tehetsz, és javítja az életminőséged, az az, hogy szellemi szinten elfogadod a helyzeted, és a legjobbat hozod ki belőle, meditáció, önelemzés, és a világban elfoglalt helyed megértése útján.
2015. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy gyógyíthatatlan hallás károsodás?
2015. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Legoman ***** válasza:

Az agykontroll tudom én is csak ajánlani.

Én José Silva könyveit ajánlom, nekem azok váltak be.

A lényeg, hogy derítsd ki először mid sérült meg, és regeneráld.

Az ember képes beindítani öngyógyító folyamatokat.

Van akinek még a teljes bénaságot is sikerült legyőznie, és saját lábán hagyta el a kórházat.

De ezzel is csak óvatosan.


Sok sikert kívánok neked, és remélem minél előbb fogsz normálisan újra hallani! :)

2015. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!