Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tornádóval álmodtam mit...

Tornádóval álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Vonaton utaztam a pár hetes kisbabámmal mikor jött a tornádó, a vonaton lévő wc-be menekültem a babával és még sokan mások is velem együtt.
2017. júl. 11. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap volt szó mindenfelé a Bécs melletti tornádóról, és a baba miatt most érzékenyebben érint minden veszélyről szóló hír, mivel félted.
2017. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem hallottam rola. 😯
2017. júl. 11. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy időszakom, amikor sokat álmodtam tornádókkal, viharokkal. Akkoriban kezdtem el dolgozni, és egyáltalán felnőttként élni, gondolok itt a számla befizetésre, ki kellett jönnöm a havi pénzből, ami nem mindig sikerült.

Én úgy értelmeztem ezeket az álmokat akkor, hogy az ismeretlen miatt tudat alatt féltem a közelgő problémáktól, és ezt képeztem le így álmomban.

2017. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeles vagy , ki kell menned a wc-re és durrantani.
2017. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát aki dolgozik, az megmenekül az ilyen bajoktól.. tornádó elég gyakori dolog lesz, majd jön a várva várt globális felmelegedés, ami sokkal rosszabbul áll mint ahogy a tudósok gondolják, és hamar sokkal melegebb vagy hidegebb lesz mint most, sokkal nagyobb viharokkal meg minden. Ha felpörög az élet, ahhoz hasonlóan durva és nehéz lesz az időjárás mint amerikában. még a homokosság is el fog terjedni...
2017. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utólsónak az utólsó mondatára: sajnos.
2017. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!