Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik este a pokolról álmodtam...

Egyik este a pokolról álmodtam, nagyon rosszul éreztem magamat ott! Azt írta valaki hogyha a pokolról álmodok oda fogok kerülni ha meghalok! Ugye nem fogok odakerülni ez nem annak a jele?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni az embereken,nem kötekszek senkivel sem ok nélkül st stb.Vajon ez nem annak a jele hogy odakerülök?Ja és légyszíves ne jöjjön senki azzal hogy nem létezik pokol se mennyország mert tuti hogy van!Tehát mibek a jelképe ez?
2017. jún. 14. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

A feleslegesen nyakatekert fogalmazás iskolázatlanságnak a jele. Hogy kijelented, hogy már pedig van pokol és menny, az sem különben.

A pokolban nem kellemes, azért van. A mennyek országa meg rém unalmas lenne. Ha volna.

2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyem a szíved te honnan tudod hogy nincs mennyország,tudod bizonyítani
2017. jún. 14. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2017. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-re:

Neked kellene bizonyítanod hogy van, mert Te állítottál valamit.

#1 csak vitatja mert nincs bizonyítva.

(valaminek a létezését kell bizonyítani, nem a "hiányát".

2017. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy babonás vagy-e, vagy értelmes ember?
2017. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Második inkább nem mondok rád semmit.És ha aztmondod igen akkor mond el nekem honnan tudtad meg.Mert én szoktam imátkozni meg tudom hogy van túlvilág.
2017. jún. 14. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ötösig eljutottál már?
2017. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!

Ahányszor megszólalsz, mindig újabb kérdések merülnek föl:

1. "imátkozni": ez mi? Ilyen szó nincs.

2. ha az "imádkozni"-ra gondoltál: ennek mi köze a mennyhez és pokolhoz létének igazolásához?

3. ha az ima a hitet jelenti számodra (érdekes felfogás) akkor hogy fér össze a hit és az álomfejtés? (a #5 által említett babona)

4. ha "tuti hogy van" és Te "tudod" hogy van, hogyhogy nem tudod azt, hogy mi köze az ember álmának ehhez?(vagy van-e köze egyáltalán) Miért nem kérdezel meg erről egy egyházi személyt? (pl. papot)

2017. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező valláskárosult lett.

Ahogy látom, neki már nincs kiút... szomorú.

2017. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A hit egy furcsa dolog a hiszel az Istenben meg a babonákban is, akkor könnyen átverhető típus vagy. Együtt érzek veled hogy senki sem a kérdésedre válaszolt, de én sem tudok egy vallásos embert komolyan venni. Honnan is tudhatnánk oda kerülsz e? Ha léteznek babonák és pokol is akkor igen lol, részvétem, de nem léteznek szerencsére. Pontosabban nem tudjuk van e túlvilág, tudom nehéz elhinni, de mindenben van logika, akkor miért lenne? El kell fogadni hogy nincsenek izgalmas varázslatok, meg Istenek vagy isten sem.. tudom ilyen unalmas a világ ez van. Nem is értem miért nézegetek vallásos kérdéseket, ha elégszer hallgatom az elmebeteg anyámat, aki szerint "apánk Jézus", ahhoz képest sosem látogat meg minket.., (igazi apánk, akitől elvált és vele lakunk) meg "Sátán, varázsolgat, hamisít, igazából kondomból írta a doktoriját..." :'D Nem az élet uncsi(olvassatok több fantasyt hogy pótóljátok hiányát e humbukoknak), az élet logikus, ha meghalsz meghalsz, de mindegy mert lekapcsolódik az agyad, viszont új életre lehetőséget kapó emberek születnek, ezért fejlesztjük a világunkat, és bánunk kedvesen egymással, hogy a jövő generációjai kiélvezhesség rövid, de boldog életüket. A vallás csak azért van kitalálva mert a hiszékenyek könnyen elhiszik és reménykedhetnek, hogy nincs vége, de ha úgy jól esik higgy amit jónak látsz. Meg azoknak akik kedvesebben viselkednek ha úgy gondolják Isten figyeli őket. Najó befejeztem.
2017. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!