Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit takarhat az álmom?

Mit takarhat az álmom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy hotelban szálltam meg.Éjjel egy eleg kemény álmom volt.Aludtam az ágyban és egyszer csak a plafonon egy valami rossz ember mászott a plafonon.Majd ah fel akartam kelni az ágyból egy öreg zongora felét lökött nekem.Majd kimentem a szobából és hívtam anyámat.Majd mint ha úgy emlékeznék ,hogy valamit mondott volna a szellem amire én feldühödtem és vissza bementem a szobába...de közben végig éreztem a félelmet és egy fekete árnnyal kezdtem viaskodni.Próbáltam megütni de nem bírtam.Majd fel is ébredtem.Utána jó ideig rázott a hideg.Imádkoztam sokáig.A nagymamám nagyon sok mindent megálmodott.Nagyon vallásos nő volt.Ezért én is hiszek az álmok jelentésében.Tud valaki valamit segíteni?
2017. júl. 12. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen írásért...Nem olvastam vissza.
2017. júl. 12. 09:33
 2/5 thoomas26 ***** válasza:
49%

Idegen volt a hely, ahol aludtál, ez is okozhatta a kellemetlen álmot. Kényelmetlenül, idegenül érezted magad, némi félelemmel is talán.

Ennek ellenére vagy emellett persze nem zárható ki, hogy mindez több lehetett pusztán a tudatod játékánál. Ha negatív energiák voltak jelen a szobában, álom alatt kihathat rád, hiszen akkor egy sokkal érzékenyebb tudatállapotban vagy, mint éber állapotodban.

Amennyiben az imádkozásod azt tudatosította benned, hogy te vagy az erősebb, s hogy nem félsz, akkor jól tetted.

2017. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Halod, ma én is azt álmodtam hogy álmmba sírva keltem fel rémálmomból és anyához futottam (lássuk be fiuként egy álom miatt elég durva sírni :'D, na lényeg hogy álmomba miután felkeltem ott, mikor világos lett viszajöttem a szobámba, de a redűny le volt húzva, nem lehetett felhúzni hiába húzta a zsinórt, az ajtó beragadt, de kitéptem a zárat oszt kijutottam xd, majd anyával visszamentem megnézni h mi van ott egy kib aszott szelem, anya szolt apumnak, en meg papucsba elkezdtem futni és felkeltem xD

18/f

2017. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szàllodàkban rengetegen megfordulnak.Néhànyan hagyhatnak is nemkívànatos dolgokat maguk utàn.Ezt ha épp olyan passzban vagy erősebben érzékelheted és ez is okozhat zaklatott,furcsa àlmokat.Én màr több hotelben is dolgoztam és érzem hogy ezeknek a helyeknek elég kaotikus,nyugtalanító energiàjuk van.Bàr ez némileg minden épületre jellemző bizonyos mértékben,ahol sok ember fordul meg nap mint nap.Csak màs érzést hagynak maguk utàn.
2017. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!