Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Saját magamat láttam álmomban ahogy alszom ès közben álltam az ágy előtt ès álmomban saját magamat felèbresztettem hogy kelj fel. Ès egyből fel is keltem. Elèg furcsa èrzès volt
2017. júl. 4. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Aha, érdekes.
2017. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát felkeltetted magadat
2017. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Te voltál, éppen visszatértél a testedbe (mivel utána fel is keltél), egy nagyon aranyos módon emlékszel rá, figyelmeztetted magad, hogy fel kell kelned (vmilyen okból).
2017. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te jöttél a jövőből xDD
2017. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az èrtelmes választ :)

Persze èn a jövőböl jöttem :D

2017. júl. 4. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem miért kérdezed meg amikor már leírtad a választ a kérdésedre a kérdésedben.


pontosan azt jelenti ami történt. Nem többet

2017. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most az életed, olyan szakaszába jutottál, ahol nem szabad hagynod, hogy mások az orrodnál fogva vezessenek. Te ébredsz rá saját magad a saját útadra, nincs szükséged, hogy mások tereljenek rajta.
2017. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!