Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Az általános iskolám tornatermében voltam. Valami rendezvény lehetett, mivel sok ember volt az épületben. Átöltöztem,-azt nem tudom mibe- majd kimentem az udvarra, és olyan elveszettnek éreztem magam. Mire bementem, közölte velem egy srác, hogy ellopták a ruháim, amiket otthagytam a padon. Kiderült, egyik ismerősöm volt, akivel köszönőviszonyba vagyok, és aki volt már lopásért büntetve. Én elkezdtem sírni álmomban, és ezzel lett vége. Igazából nem vagyok egy érzékeny ember, ezért volt furcsa az egész.

2017. júl. 9. 15:21
 1/1 thoomas26 ***** válasza:
100%
Hasonló eseménytől, élethelyzettől való félelmedet jelenítette meg valószínűleg az álmod. Ezt a félelmet akár tudat alatt is érezheted, tehát nem biztos, hogy egy erőteljes, tudatos érzésről beszélhetünk.
2017. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!