Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Péter86-08-21 kérdése:

Mit jelenthet az álmom? Részletek a kiegészítőben lejjebb

Figyelt kérdés

Álmom a következő volt.

Ismerősöknél volt egy kissebb össze jövetel esti órákban x fő társasággal...

Párom kiment ,hogy vegyen magának valamit a boltban telefonon nem értem el igy utána indultam adott bolt/üzlet meg nyitva volt igy nem kellett másikat keresnünk...

Ahogy ki jöttünk valamiért néztem az eget..

Egyszer megpillantottam egy folyamatos kör alakú "fénycsovát" majd mikor kb másfélszer körbe ért a fény szóltam páromnak ,hogy nézzen oda ő is.

Kb egy fél percig látszodott az égen ez a furcsa jelenség majd láttuk elrepülni.

Kicsit kinn maradtunk a szabad ég alatt és néztük tovább az eget.

Majd ismét egy furcsa jelenség volt:

Mintha megnyilna felettünk(a föld felett az ég)

Messziről kb 1*1 méteres paneleket képzeljünk el ahogy az eget nézve ki rajzolódik egymás mellett rengeteg ilyen.

Majd ha egy pontot figyelünk ebből ezek a panelek középről kifele nézve egymásba csúsznak és igy az estéből hirtelen nappal lett.

Hozzá teszem ezt kb egy óra alatt álmodtam.

Tv-t az elmult pár hónapban nem is néztem se ilyesmivel kapcsolatos videót se ilyesmit hogy foglalkozzak az ufokkal vagy ilyesmi jellegű dolgokkal igy nem tudom hova tenni a dolgot.



#Álom.ufo
2017. júl. 23. 16:53
 1/2 Aneem ***** válasza:

Valószínűleg az életedben vagy most zajlik vagy most fog beindulni egy változás amit szellemi szinten fogsz megtapasztalni.


Jelentheti még azt is hogy a koronacsakrád valamilyen oknál fogva esetlegesen megsérült, elszennyeződött, vagy deformálódott. Javaslom nézz utána csakratisztítási módszereknek, amivel megtisztíthatod a koronacsakrádat.

2017. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy sérülhet a korona csakra vagy milyen szennyeződés kerülhet rá?

Ezt hogy lehet tisztitani?

Illetve milyen változás történhet?

2017. júl. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!