Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért zaklat állandóan álmomban?

Miért zaklat állandóan álmomban?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm még régen. Én nagyon szerettem őt, a fél karomat odaadtam volna érte, de ő mindig csak hátráltatott, fújt rám, nem volt egy odaadó barát, na.

Többször is hisztiből eltűnt, majd egyszer csak újra megjelent. Állítása szerint azért, mert mindig azt álmodta, hogy ki kell békülnünk.

Esküszöm, már onnan tudtam, hogy elő fog kerülni, hogy álmodni kezdtem én is róla, sima hétköznapi álmokat, és pár napra rá tényleg mindig felkeresett :D

Végül meguntam a sok felesleges esélyadást, és utóbb én tettem ki a szűrét.

Már fél éve eszembe sem jutott, de pár napja megint "itt" van. Még szexuális töltetű álom is volt köztük...

Este egy érdektelen álomban sétáltam az utcán, amikor észrevettem a túloldalon. Köszönt, de én csak elfordítottam a fejem és mentem tovább, de nem hagyta magát, a sarkamban maradt. Aztán átváltott az egész valami üldözős jelenetté, amiben már együtt menekültünk.

Nem akar leszakadni rólam. Ez az utóbbi álom már nagyon érdekes volt, hiába próbáltam figyelmen kívül hagyni, nem sikerült, csak betolakodott egy olyan helyre, ahol nem lett volna semmi keresnivalója.


Szerintetek létezik ilyen erős kapocs két ember között, vagy csak szórakozik velem a tudatalattim?

Végtére is ha egymásról álmodtunk, azt mindig egyszerre tettük. Úgy a hétköznapokban is megéreztük valahogy egymás gondolatait, rengetegszer szólaltunk meg egyszerre, teljesen ugyanazt.

Még csak azt sem mondanám, hogy hiányzik, amikor nincs mellettem, sokkal könnyebb az élet :)


2016. szept. 20. 13:05
1 2
 1/15 anonim válasza:

Te csak azt akarod elhitetni magaddal hogy nem hianyzik kozbe legbelül a legjobban az a személy hianyzik. Változtatni kellett volna a kapcsolatotokon hogy jo legyen. Mert a ti kapcsolatotokat az Istenek írtak meg. Es egymásra fogtok meg találni. Mert nektek egyutt kell lennetek. Egy olyan lányról lehet szo aki kedves aranyos csajszika volt de valaki nagyon mely sebet eltett a kis lelkébe. Es ezért olyan most amilyen. Akinek semmi nem

Felel meg. Aki a legjobban a vitákat akarja kerülni es az találja meg ot legelsonek.

Ne aggódj meg fog változni csak idő kell neki es boldogan élhettek amíg meg nem haltok. Es ez az alom egy változást is jelenthet hogy a lany kezd megváltozni.

2016. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Te fiú vagy vagy lany ?
2016. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nem feltétlenül azt kell megvizsgálnod, hogy ezzel a lánnyal milyen köztetek a kapcsolat, hanem valami hasonló tapasztalatot keresni a múltadban, ami miatt ilyen reakciót vált ki belőled ez a szakítás. Az teljesen normális, hogy az, akivel szakítottak megpróbálja visszahódítani a párját (mindegy, hogy fiú-e vagy lány), és néhányszor feltűnik, telefonál, emailezget stb. Aztán ha rájött, hogy nincs esélye, előbb vagy utóbb új vizekre evez. Az álmok inkább egy korábbi lezáratlan eseményre utalhatnak az életedben: nagyobb veszteség, túlságosan rádtelepedő rokon/ismerős, haláleset, stb.


Amúgy ha nem érezted jól magad vele, semmiképpen ne kezdd vele újra, nincs sok értelme az olyan kapcsolatnak, amelyben többet érzed magad rosszul, mint jól.

2016. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Ő is :)

Én annyit változtam, egy tibeti szerzetes megirigyelné a türelmem :D Tényleg talán már túl lazán is fogom fel a dolgokat.

Sajnos ő is változott, csak rossz irányba. Az alap problémák fennállnak ugyanúgy, de rejtegeti őket, hazudozik, aztán egyszer csak betelik nála a pohár, és robban.

Biztosan bántották, mert nincs megelégedve magával. Ez persze rajtam csattant mindig, mert aktív ember vagyok, aki mindent ki akar próbálni s bármit csinálok, az véleménye szerint azért van, hogy jobb legyek nála.

Soha nem versenyeztem önmagamon kívül senkivel, ő mégis a vetélytársat látta/látja bennem.

Ő lusta én túlpörgök, gondolhatod...

Alapjában véve egy mufurc, megkeseredett ember, aki égni akarja látni a világot.

A fő hobbijai közé tartozik, hogy az önmagának kreált "ellenségei" után kutakszik facebookon minden nap, szinte remeg, hogy azt lássa, milyen rossz nekik nélküle. Rengeteg van belőlük, mindenkivel életra szóló bartáságokat köt, majd egy éven belül ellenségének kiáltja ki.

Rengeteg csoporthoz csapódik, aztán kiutálja belőle - saját magát.

Az egész világnézete úgy rossz, ahogy van.

Rengeteget próbáltam segíteni neki, önbizalmat önteni bele, vittem ide-oda, de csak zúgolódást kaptam cserébe, és lehúzást.

Én mindent intéztem neki, de ő a legkisebb esetben sem tett meg nekem semmit.

Egyetlen egyszer ajánlotta fel magától, hogy szerez nekem egy gyakorlati helyet képzéshez... addig húzta direkt az időt, de még az utolsó pillanatban is ígérgetett, míg le nem telt a határidőm. Buktam egy félévet miatta.

Még neki állt feljebb, hogy ezért nem intézkedik senki helyett :D

Egyébként is, kérésem ellenére egész nap facebookon üzengetett. Akkor még aranyos volt, hogy ennyire hiányzom neki, de így utólag még azt is megkockáztatnám, hogy a hobbijaimtól próbálta elvenni az időt. Amint megkértem, hogy hanyagoljuk a facebookos kapcsolattartást, és korlátozzuk gyakori személyesre, megint bevágta a hisztit.

Ő az utolsó ember, akire szükségem van. Mellette csak toporgok az életben.

Szóval ha az Istenek rendelték mellém, akkor karmikus büntetésként, akadálynak :D

2016. szept. 20. 13:56
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as, köszönöm a válaszod, de baráti kapcsolatról van szó :)

Igazából semmihez nem tudom ezt a tapasztalatot kötni, ő volt az első, és egyetlen igazi barátnőm, legalábbis amíg meg nem hülyült, és ki nem alakította a kisebbségi komplexusát velem szemben.

Nem, több esélyt nem fog kapni, akkor sem, ha megint jön bocsánatot kérni, nem véletlenül tettem ki most én.

Ahogy írtad, többször éreztem magam mellette rosszul, mint jól. Nélküle sokkal harmonikusabb az életem, anélkül tudom élvezni a hobbijaimat, hogy valaki utálkozna miattuk.

2016. szept. 20. 14:01
 6/15 anonim válasza:

1-es vagyok.

Igazabol gát nem is tudom mit mondjak meg. Annyira sajnalom az ilyen baráti kapcsolatokat elvészni. Fel a fejjel nagylány :) ha neked nélküle jo akkor jo carpe diem babám :)

Sok sikert egy normalis baráti kapcsolathoz :D

2016. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fish1 ***** válasza:

Szerintem vagy közeli lélektárs, vagy vmi karmikus dolog. Most el van veszve és rossz irányba megy, de nem biztos, hogy ez mindig így lesz, még ha most nem is látszik jónak a dolog. A változás és az arra való hajlam általában egy nagy krízis után jön, így lehet, hogy nem kapott még elég pofont az élettől ahhoz, hogy elinduljon felfelé.

Ha ez megváltozik és elkezd felfelé menni, akkor még találkozhattok később és teljesen jó irányt is vehet a dolog.

2016. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Így visszaolvasva jól megmondtam a magamét, de legalább ilyenkor eszembe jut, miket művelt, nehogy tényleg hiányozni kezdjen :D

Az a baj, hogy nála valahogy fordítva sült el a dolog.

Az elején minden tökéletes volt, jól éreztük magunkat, imádtuk egymást, a férjem konkrétan féltékeny volt rá :) Mindenki meg volt győződve róla, hogy több van köztünk, mint barátság.

Akkoriban én voltam elveszve, se kilátások, se jövőkép, egyszerűen nem ment semmi. Éppen ő adta az erőt, hogy összekapjam magam, de sajnos ahogy pályára állítottam az életem, kezdődtek a fent pedzegetett kisebbségi komplexusai. Pillanatok alatt összedőlt minden.

Míg azelőtt megértettük egymást, hirtelen jöttek a veszekedések, a hisztik, a mosolyszünetek, majd az eltűnései.

Folyamatosan két tűz között őrlődtem, hogy a hobbim - és most már karrierlehetőségem -, vagy ő a fontosabb, mert a kettő valahogy nem akart együtt működni. Ez még csak a jéghegy csúcsa, sok minden egyéb is nehezíti az életem, és ő sajnos támasz helyett folyamatos akadály lett.

Többször elhittem neki, hogy onnantól minden a régi lesz, de nem lett, csak egyre rosszabb.

Képzeld el, hogy ha hobbiszinten irritálta egy tevékenységem, akkor hogyan oldódna meg a probléma, ha az ráadásul a munkámmá válna?

Ha karmikus is, talán neki van szüksége rám, úgymond részemről már elvégezte a feladatát. Pályára álltam :)

Én viszont nem tudom, mit kezdhetnék vele, hacsak nem én játszom a pofonosztót az életében...

2016. szept. 21. 02:01
 9/15 Fish1 ***** válasza:

Szerintem ezt hagyd egyelőre, mert jelenleg nincs értelme ezzel foglalkozni, ha neki ilyen a hozzáállása.

A legutóbbi válaszodból egyértelműen kitűnik az, hogy korábban azért voltatok meg jól, mert lelkileg kb. egy szinten voltatok (hasonló a hasonlót vonzza). Miután te elkezdtél változni, ő meg nem, a szakadék túl nagy lett kettőtök között, és ezzel jelenleg egyikőtök sem tud mit kezdeni. Ez nem baj. Természetes dolog. Nálam ugyanez volt: amikor a változás útjára léptem, idővel az összes korábbi haverom és barátom elmaradt, mert már nem volt közös téma, és azt éreztem, hogy lehúznak. De ha elkezdenek ők is változni, vagy csak a szikráját látom annak, hogy pozitívabb életet szeretnének, akkor segítenék nekik. De amíg elzárkóznak és lelkileg lehúznának az ő szintjükre, addig nem akarok velük semmit sem kezdeni.

2016. szept. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:
Ráerőltetni nem lehet senkire a változást.
2016. szept. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!