Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok róla hogy ha...

Miért álmodok róla hogy ha nem is gondolok rá?

Figyelt kérdés
Körübelül másfél éve szerelmes voltam reménytelenül egy lányba(lány vagyok én is) és ő volt az első akibe bele szerettem és elmondtam neki miután elballagtunk.És ő kinevetett megalázott mindenkinek elmondta hogy a lányokat szeretem(egy suliba járunk)és én eléggé megutáltam utánna még szerelmes voltam 1-2lányba.Körübelül 2-3hónapja ezzel a lánnyal olyanokat álmodok hogy együtt vagyunk,beszélgetünk,pedig nem is gondolok rá.Meg nem is hiányzik.(De ha ő akarná össze jönnék vele :D).Meg utoljára akkor beszélgettünk mikor elballagtam iskolába nem is köszönünk egymásnak,át nézünk egymáson..Szóval miért álmodok róla majdnem mindennap?Meg ha felkelek ebből az álomból kicsit megvisel.

2017. júl. 31. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

"(De ha ő akarná össze jönnék vele :D)"

Ez is csak azt erősítette meg, hogy tudatalatt is vonzódsz hozzá, tudatalatt gondolsz rá, és sajnálod, hogy nem jöttetek össze.

2017. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor régen miért nem álmodtam vele?:D

Meg most van egy olyan lány aki sokkal jobban tetszik azzal meg nem is álmodok :DD

2017. júl. 31. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az elméd kib***** komplex. Nem lehet tudni.
2017. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az álmaidban felmerülő dolgok jellemzően kapcsolódnak nappal megélt problémáidhoz... de nem feltétlen közvetlen megfeleltethető, direkt módon.

Hogy azzal a lánnyal álmodsz, nem csak azt jelentheti, hogy tudat alatt vágysz rá. Vele kapcsolatos élményeid -ahogy értem- elég erősek, és mélyen érintik személyiségedet és így világhoz való viszonyulásod minden vetületét.

ahova ki akarok lyukadni:

Érdemes eltűnődnöd, hogy pillanatnyi élethelyzetedben nem fedezhető el valamiféle párhuzam a másfél éve történtekkel. Nem is csak konkrétan a lányhoz kapcsolódó eseményekkel, hanem bármivel, ami abban az időszakban ért. (pl.: iskola (régi ismert környezet) elhagyása, új helyzetbe kerülés stressze pl.: "Hova irányítsam tovább életpályámat?" és hasonló súlyos kérdések....)


A hasonlóság nem is csak történések,(fizikai valóság eseményei) szintjén, vagy emberi kapcsolataid terén állhat fenn... sőt nagy valószínűséggel nem, hisz a direkt hasonlóságokra éber elméd és felfigyel, azaz módja van feldolgozni.

A tudatalatti épp olyasmiken munkálkodik, amit éberen elmulasztasz észrevenni, összekapcsolni, feldolgozni.

Tehát "belső történéseid" szintjén kellene kutakodni. Nem csak párkapcsolathoz kapcsolódó érzelmek, érzések jöhetnek szóba.

Önazonosságod, önértékelésed, helyed a világban, elvárásod az élettől, célod az életben...

stb.

2017. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!