Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodhattam ezt?

Vajon miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már kiírtam egy témához, de ide is le szeretném írni, hátha itt több választ kapok. Inkább kimásolom:

Az este furcsa dologról álmodtam (tudom más kategóriába kéne felrakni a kérdést).

15 éves leszek, év elején történt a dolog. Nagyon részeg voltam (talán narancspálinkát ittam, nem tudom hogy létezik-e ilyen XD de egyébként nem szoktam inni.) és ott volt egy nagyon jó fiú barátom és a legjobb barátnőm (élőben nem láttam még őket) a fiúnak utólag kiderült hogy nagyon tetszettem neki és ezt a barátnőm ezen az estén szóvá is tette, és úgy viselkedett velünk mint ha járnánk. Poénkodtam is ezzel a barátommal hogy mi miért járnánk? Aztán végül összejöttünk mert én is beleszerettem. Azóta is egyfolytában arra a fiúra gondolok, tudom hülyeség, de olyan mint ha szerelmes lennék bele.

Valaki álmodott már hasonlót? Mit jelenthetett?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 3. 23:07
 1/1 anonim válasza:

Csak annyit, hogy már nagyon szeretnél barátot. :D

Általában ilyenkor jön elő a lányokban, hogy nekik fhú de nagyon kell egy pasi. Ne add oda magad bárkinek.


L

2017. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!