Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt, és mit...

Miért álmodhattam ezt, és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt pár évvel ezelőtt az életemben egy fiú, akivel randizgattunk néhány hónapig, de nem jöttünk össze. Ezután nekem lett barátom, akivel már másfél éve együtt vagyok. A fiú iránt már semmit sem érzek, teljesen közömbös, de 2 napja az egyik barátnőm szóba hozta a srácot, és pár mondatot beszéltünk róla.

Aznap nem is gondoltam rá többet, de éjjel a következőt álmodtam: az esküvő előtt egy nappal állok, a vőlegényem pedig ez a fiú. Ölelgetett, és az esküvőről beszéltünk. A jelenlegi barátom pedig ott volt a meghívottak között. Emlékszem, hogy álmomban még gondoltam is egy olyat, hogy most akkor megcsalom a jelenlegi barátomat (?). Még annyira emlékszem, hogy a végén láttam, hogy két gyerekünk lett ezzel a fiúval.:D


Van valami jelentősége, vagy csak sok idő után eszembe jutott, és ezért volt ilyen álmom?

20L


2017. jún. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

a jelenség azért következik be így, mert a tested "lekönyvjelzőzött" a sráccal kapcsolatos világodból egy energiát.

Te meg felcsaptad álmodban a könyvedet a megfelelő oldalon és végre megélted, megértetted az akkori helyzetet.


Információs egybevágóság

2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A srácot korábban nagyon kedvelted, mivel szóba hozta őt a barátnőd, eszedbe jutott a sok szép emlék vele kapcsoltban. A tudatalattid ezt egy picit másképp hozta felszínre.
2017. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ezt a kèrdèst magadnak kène feltenned. 22f
2017. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!