Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma harmadik napja hogy kesik...

Ma harmadik napja hogy kesik a menstruaciom! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma harmadik napja hogy kesik a menzim. Tudom hogy a korai terhesseg jelei olyanok mintha menzi jotte lenne de nekem a hasam nem a hatam szokott fajni menzi kozben. A melleim is duzzadtak, pattanasok is jottek par napja es mar biztos voltam benne hogy megjon de mégsem jon.jelenleg is gorcsolok. Nemtudom mennyire eselyes hogy terhes lehetnék? ugyanugy vedekeztem mint maskor nem hinnem hogy baj lenne mégis ezen őrlöm magam. Tegnap este szex utan jott egy kis halvanypirosos verzes azota is egy kicsi még. Normalis valaszokat kernek, 20/L

2017. jan. 2. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha normális váladzt akarsz, legalább írd a megfelelő kategóriába!
2017. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
És tesztet nehogy vegyél, neten kérdezgess, az a tuti módszer.
2017. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Három nap késés még nem jelent semmit. Ha védekeztetek, kicsi az esélye, majdnem semmi. Ha továbbra sem jön meg a vérzésed-és most nem egy-két napra gondolok -akkor meg vegyél tesztet, gyorsan kiterítheted.
2017. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem már megjött. A kis vér az már az. Nekem legalábbis mindig így jön meg, hogy egy vagy két napig csak nagyon kevés jön.

3 nap nem késés még, ennyi belefér.

Ha védekeztetek, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

2017. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen kérdések feltevőinek zöme nem tudja azt se megmondani, mikor volt az előző 5 menzesze, nemhogy kiszámolni a következőt.... megszakítással védekeztek legalább?
2017. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bocsi tenyleg latom hogy a kategoria nem passzol de igazabol nem azzal foglalkoztam

Az utolso ket valaszolonak koszonom! Igen nekem is sokszor van hogy az elejen alig jon valami, remelem hogy most is ez van, raadasul tenyleg most is gorcsolok meg minden. Hozzateszem dohanyzom es bulikba is sokszor jarok ezert alkoholt is boven fogyaasztok. Felreertes ne essek nem alkohol hatasa alatt szeretkeztem , a parommal otthon, csak gondoltam ha dohanyzom es iszom is az még jobban csokkenti a teherbeesest.

2017. jan. 2. 14:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Vegig vedekeztunk ovszerrel es szamolom a ciklusomat tudom hogy hol jarok es hogy mikor kell megjonnir
2017. jan. 2. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:

" gondoltam ha dohanyzom es iszom is az még jobban csokkenti a teherbeesest"


Ez nem igaz, gondolj bele, hány dohányzó és alkoholista nö esik teherbe! (Ez nem árd voantkozik, ne értsd félre!)

2017. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Trgnap este jott egy kis ver azota ejjel még egy kicsi aztan ma is de az is keves az akkor csak a menzi nem?
2017. jan. 2. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:
na akkor mikor is volt az előző 5 menzeszed?
2017. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!