Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kifiú és egy kislány után...

Egy kifiú és egy kislány után újra babát szeretnék, és annyira erős ez az érzés. Talán az ösztönök miatt? Volt így valakivel? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem tudom megmagyarázni, miért, de nem tudok belenyugodni, hogy már van két gyerekem és soha nem lesz több, soha nem élhetem át újra azt a csodát, ami a babavárással jár, és a szülést, és az újszülöttkort....

Férjem egyelőre nem gondolja így, de én úgy érzem, ha nem élhetem át mégegyszer, egész életemben bánni fogom. Mindenünk megvan, el is férnénk, a szülések nem voltak egyszerűek, de semmivel sem tudom magam eltántorítani...



2016. szept. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Harmadik, majd utána még egy negyedik gyerkőc is :) Ma el se tudnám képzelni az életünket nélkülük. Hatalmas ajándék mindegyikük!
2016. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is akartam. Az lett a vége, hogy nem lesz több. Minden észérv ellene szól, csak a szívem akarja.
2016. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam a 2. gyerkőc 1-1,5 éves kora körül. A vége az lett, hogy megszületett a 3. gyermekünk is, aki már 3 éves. Mióta Ő van, kerek a családunk, az életünk, eszembe sem jutott, hogy kéne még 1 gyerek.
2016. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azóta hogy felmerült bennem a gondolat, màr útban is van a tesó. 1 alkalomból jött össze, szóval akart is jönni nagyon.

Azóta a pàromban felmerült,hogy mi lenne,ha 4en lennének... Mondtam hogy szeretném, csak kicsit most szeretnék nem terhes és nem szoptatós anyuka is lenni, csak egy kicsit...

Én nem tudtam volna lemondani róla. A 4.ről igen, de minimum hàrmat mindig is szerettem volna.

2016. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

És volt valakinél úgy, hogy a férj nem igazán akarta? Én pedig el sem tudom képzelni, hogy ne legyen még egy.

Ilyenkor vajon mi a jó döntés? Teljesen tanácstalan vagyok, már két éve próbálom elnyomni magamban ezt a dolgot...

2016. szept. 9. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy fiú, egy kislány van, ráadásul tesóm pár hónapja szülte meg a harmadik babáját. Szóval egy időben én is nagyon vágytam egy harmadikra, sokat játszottam a gondolattal, hogy ismét babázok majd. De mivel párom egyáltalán nem akar harmadikat, pénzügyileg nem állunk úgy, hogy egy harmadik babát bevállalhassunk és az egészségem sem a legjobb (szívbetegség), úgy néz ki, erről én is lemondhatok. Remélem ha te ennyire szeretnél, tudsz hatni a férjedre és teljesül az álmod!
2016. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, nálunk is egy fiú egy lány, a kicsi 3 hónapos. Valahogy mindig a három volt az 'álom' szám. Férjem nem mondott nemet de határozott igent sem. Az tény, hogy nincs segítségünk, és dolgoznom is kéne, hogy megerősödjünk. De nem érzem, hogy le tudnék mondani a harmadikról, szóval meglátjuk. Férjed miért nem szeretne? Esetleg várjatok egy kicsit, hogy megnőjjön a másik kettő hogy könnyebb legyen.
2016. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Hú akkor Nálatok még picike a második! :)

Nálunk már 6 éves a nagy és 4 a kicsi. Már nagyon babázhatnékom van újra. :)

Tegnap nézegettem a gyerekekkel a régi képeket, amikor picik voltak, és azt mondta a nagyobbik, hogy nekünk kéne egy kisbaba, mert ő elég sokat unatkozik, és meg tudná tanítani mindenre, mert a kishugát már úgyis megtanította. :)

Férjem azt mondja, hogy sok lesz, ha nagyobbak lesznek, nem fogjuk tudni őket rendesen elindítani az életben ha hárman lesznek. De nem tudok kiigazodni rajta, mert néha olyan megjegyzései vannak, hogy mindig elkezdek reménykedni...

2016. szept. 19. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veletek, Kérdező? Hasonló cipőben járok...
2018. nov. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!