Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van ez? Ez is egy...

Mitől van ez? Ez is egy lehetséges Módszer?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem aludni tegnap este,és kattogott az agyam a múlton,hogy miket tettem,milyen szörnyűségeket kellett átélnem. Mikor elaludtam ,összesen 5 Hamis ébredést éltem át,és 6 Tudatos Álmom lett. Az egész olyan volt,mintha egy időhurokba kerültem volna,ami nem enged el,szinte mindig a szobámba tértem vissza,mikor hamis ébredésem lett. Sikerült minden egyes felébreéskor valóságtesztelnem. Vagy csak egyszerűen megnéztem az eget,hogy tornádó keletkezik éppen felettem,és szinte mindeggyik tornádós álom volt,innen tudtam,hogy álmodom. Viszont,ami meglepett az egyik álmomba,máshova kerültem,egy labor szerűségbe,ahol az álommal foglalkoztak,különböző tudósok,megkérdeztem az egyiket,hogy az álom pontosan micsoda,és hogy én irányítom? A választ nem kaptam meg,mert az álom kidobta azt a tudóst,és nem tudtam visszahozni. A többi ember pedig kerülte a szemkontaktust,így ha valakihez hozzászóltam,és tudomást se véve rólam,elment mellettem. Lehetséges,hogy maga az álom nem magyarázza el,hogy mi és hogy hogyan keletkezett? Másnál is történt hasonló?
2017. aug. 16. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet hogy az agyad a "nem tudom"-ot így akarja tudtodra adni. én is átéltem nagyon érdekes dolgokat, van amire nem is emlékszem, meg akkor este meg reggel gondolkodtam h mi lehetett ez-az. de szerintem ez olyan dolog, hogyha mi magunk nem tudjuk, akkor senki más
2017. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!