Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gátlásosság és félelem teljes...

Gátlásosság és félelem teljes kiiktatása az emberi szervezetből. Lehetséges ez? Van rá valami módszer?

Figyelt kérdés

Természetesen nem úgy, ahogy az alkohol teszi, hanem a tiszta tudatállapot teljes megmaradása mellett.

Néha elgondolkodom, hogy az ilyen emberek simán gazdagok lehetnek és sokkal többet dughatnak, mint az átlagos társaik.

Irigykedve nézem, hogy 1-2 külföldi youtubeosban mennyire 0 gátlásosság és félelem van, simán ordibál las vegas közepén egy kis nézettségért, vagy oda megy 1000 csajhoz megkérdezni, hogy dugnának-e vele, amiből akár 2-3 be is jöhet.



2017. ápr. 2. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"1-2 külföldi youtubeosban mennyire 0 gátlásosság és félelem van"

Azt te csak hiszed.

2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok egy gátlásos, mindig kussoló tag, de ha teljesen ki lenne kapcsolva az agyamban ez a funkció 10 helyett vagy 50 csajnál tartanék, és olyanokkal is lefeküdtem volna akikre mondtam, hogy fúh de jó csajok, de nem mentem oda hozzájuk. Utcán idegenhez például szerintem senki sem megy oda, az emberek 90%-a suliból, munkahelyről, baráti társaságból dugott eddig. Pedig lehet milyen lehetőségeket halasztunk el
2017. ápr. 2. 21:51
 3/14 anonim válasza:

Hát ezt fejben el lehet dönteni szerintem, bár nem mindenkinek megy

ha meg bekerülsz egy ilyen környezetbe valamennyire te is ilyen leszel. (gondolom én :D )

2017. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tegyük át más kategóriába. Neked önbecsüléssel van problémád. Nekem van önbizalmam és önbecsülésem is. 0 gátlás. Nem kell ehhez drog vagy alkohol. Tudom mit érek tudom hogy jó vagyok, és ennyi.


Pl. elmegyek valakivel ebédelni, és a múltkor én fizettem. És most ugye neki kellene, és én még iszom egy vizet egy márkásabbat és látom rajta hogy azon agyal ki fog fizetni, te jó ég ha még egy desszertet is kértem. Inkább kifizetem. Lerí az emberekről az önbecsülés-



És az emberek utálata még többet ad. Szóval légyszi utáljatok. :)


Nő vagyok.

2017. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

"Igazából nem vagyok egy gátlásos, mindig kussoló tag, de ha teljesen ki lenne kapcsolva az agyamban ez a funkció 10 helyett vagy 50 csajnál tartanék"


De sokkal esélyesebb, hogy már vagy halott lennél, vagy a sitten reszelnék a seggedet a kancigányok.

A gátlások és félelem nélküli lét nem csak a csajozásban változtatna a viselkedéseden, hanem minden téren gátlástalan lennél, ha ehhez hozzáteszed, hogy semmitől sem félnél, akkor már rég belekeveredtél volna valami igazán gázos szituációba.


A gátlásoknak és a félelmeknek fontos szerepe van túlélésben.

Szóval ezeket nem kiiktatni kell, (amúgy nem is tudod), hanem adott szituációkban felülemelkedni rajtuk, legyőzni.


(P.S. Vannak amúgy olyan emberek, akikből valami hiba folytán hiányzik a gátlás és a félelem, őket hívják úgy, hogy pszichopaták.)

2017. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ennek semmi értelme... Miért kerülnék börtönbe, ha a lányok is belemennének? :D

A tiszta tudatállapot megmaradna, tehát tudnám a döntéseim súlyát. A pszichopatáknak, szociopatáknak nincsenek érzéseik, nem tudják más ember helyébe képzelni, nincsen empátiájuk, azért csinálnak olyan dolgokat, amilyeneket.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal.

2017. ápr. 2. 22:27
 7/14 anonim válasza:

Nem arról beszélek, hogy a csajokkal csinálnál valamit.

Te nem vagy tisztában a fogalmakkal, a gátlás nevű fogalom nem azt jelenti, hogy a csajokkal gátlásos vagy.

De mindegy, olvass utána, vitatkozni nem fogok.

2017. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerinted aki nem gátlásos az megerőszakolja a nőket.

Szerintem se vitatkozz velem, inkább olvasgass.

2017. ápr. 2. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont a gátlásos emberek erőszakolnak.
2017. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező....

Az egyik válaszoló előttem szerintem arra akart kilyukadni, hogyha levedlenéd a gátjaidat akkor nem csak a nőkkel szembe nem lennének gátjaid, hanem az élet más területein SEM!!! Vagyis jó eséllyel bűncselekményeket követnél el, amik miatt börtönbe kerülhetsz. Egyébként én szánalmasnak tartom az ilyen embereket akik belül arra pályáznak, hogy minél több nő meglegyen nekik, de amúgy meg beszariak. Egyáltalán miért éreznéd te magad többnek, vagy jobb embernek attól, ha 10 helyett 50 nő lenne meg? Megsúgom ez a férfiak 90%-ának csak álom.... Jól is van ez így, kell az önkontroll, ez a normális. Az nem normális amit te akarsz szerintem.

2017. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!