Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem az osztálytársamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az osztálytársammal. Persze egy hét után szakítottunk, mert ő más fiút szeret (de szerintem engem is szeret) (aki nem mellesleg elmegy máshová lakni, szóval nem látja többet), de én borzasztóan szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Harcoljak érte, vagy inkább felejtsem el?
2013. máj. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak barátként tekint rád. Lépj tovább jobb lesz neked. Hidd el, elfogod tudni felejteni, csak idő kell hozzá. És egy másik csaj. ;)
2013. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elfelejteni, de egy darabig nem fogok csajozni az biztos :(
2013. máj. 2. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig azt kéne. Hidd el voltam már ilyen helyzetben, és csak egy másik csaj segített. Ahogy rájössz hogy vannak még csajok a földön rajta kivül is, arra is rájössz, hogy nem is olyan különleges, mint gondoltatd.
2013. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet, de nem akarok még egy ekkora csalódást átélni :(
2013. máj. 3. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Fájdalom nélkül nincs boldogság. Gondolj a gyerek születésére. Ott is fájdalmas az anyának ès után nagy az öröm.

Ez is olyan. Ha nem csalódsz vállalod be a csalódás, nem találod az meg aki az igazi. ;)

2013. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!