Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom villámokkal?...

Miért álmodom villámokkal? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje minden éjszaka villámokkal, viharral álmodom és az osztálytársaimmal. Az egyik álmom az volt, hogy az osztálytársaimmal feladatokat kellett megoldanom a szabadban. De ekkor jött egy vihar és menedéket kerestünk. Nem találtunk olyan házat ahová bemehettünk volna. Volt egy homokozó és én ott álltam benne, a tesóm mellettem, mikor egy gömbvillám jelent meg mellettünk kb. 2 méterre. A tesóm elfutott mellettem, de én nem bírtam futni. Mintha ledermedtem volna, ekkor csapott belém egy villám és felébredtem. Másnap este is villámmal álmodtam. Egy táborba voltunk ismét az osztálytársaimmal.Egy mező mellett volt a táborhely és a barátnőimmel elmentünk a tábortól kb.400-500 méterre a mezőre. De ekkor jött egy vihar. Elkezdett szakadni az eső és villámlani. A barátnőimmel visszafordultunk, de át kellett mennünk a mezőn, ahol egy bokor sem volt. És ugye eléggé veszélyes volt. Szétázva, félelemmel elindultunk a mezőn. Itt nem emlékszem, hogy mi történt. A követkető 'emlékkép' az, hogy a táborba vagyunk csuron vizesen.

Tudja esetleg valaki, hogy ez mit jelent? Miért álmodom ilyeneket?



2017. aug. 17. 11:17
 1/2 Token válasza:
A visszatérő rémálmoknak komoly jelentőségük van, az, hogy az konkrétan micsoda, azt pontosan neked kell megmondani. Számítanak a szereplők, mint pl. az említett osztálytársaid, testvéred vagy a barátnőd. A rémálmot valami súlyos dolog okozza, pl. megvertek, baleset történt vagy történt volna, kapcsolatosan az említett szereplőkkel. Lehetséges az is, hogy a fentiektől való elválasztástól, egyedülléttől félsz, tény, hogy félsz valamitől. Különös, hogy a szüleid nem szereplők itt. Lehet, hogy velük megromlott a kapcsolatod és most attól félsz, hogy a többiektől is elszakadsz?
2017. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nem romlott meg a kapcsolatom. De tény, hogy mikor ezeket álmodtam a legjobb barátnőmmel össze voltam veszve. Lehet, hogy attól féltem, hogy elveszítem őt vagy soha nem békülünk ki. De szerencsére azóta már kibékültünk.
2017. aug. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!